Національний телеканал «UA Перший» очима студентів КиМУ

04.10.2018

4 жовтня 2018 року першокурсники спеціальності «журналістика» Інституту журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету скористалися чудовою можливістю відвідати національний телеканал «UA Перший» та пройти за лаштунки нового телевізійного проекту "По обіді Шоу", ведучою якої є Римма Зюбіна, популярна українська акторка, лауреат театральних премій України. Студенти виступили у ролі глядачів залу й на власні очі змогли побачити процес створення справжнього телевізійного контенту.

Темою шоу було "Працевлаштування 45+", яка викликана введенням квот у штати підприємств для співробітників 45 років і старше. «…Що робити людям, які за крок до пенсії залишаються без роботи? Які професії взагалі перестануть існувати та як не опустити руки та рухатися далі?..» на всі ці питання мали дати відповідь експерти шоу.

Цікавим доповненням шоу стали реальні історії героїв, які на власному досвіді розкривали проблеми данної теми. Зіркою програми став відомий, талановитий Арсен Мірзоян, учасник шоу «Голос країни» та чоловік співачки Антоніни Матвієнко. Арсен спеціально для "По обіді Шоу" наживо виконав одну із пісень свого нового альбому.

Майбутні журналісти висловили подяку професійній команді Телеканалу «UA Перший» за отримане задоволення, нові враження, професійні навички та корисний досвід, який, без сумніву, стане у пригоді в їх професійній підготовці.

За матеріалами Аліни Семко,
студентки І курсу спеціальності «журналістика»