Містерія КиМУ – 2018

23.05.2018

У Київському міжнародному університеті 23 травня 2018 року відбулася грандіозна подія року – «Містерія - 2018», під час якої дванадцять найкращих, найкмітливіших, найкрасивіших студентів університету змагалися за корону «Міс КиМУ» та «Містер КиМУ».

До складу журі конкурсу ввійшли:

• професор Тетяна Данченко – голова журі (канд.юрид.наук, проректор з навчально-виховної роботи КиМУ);
  • Володимир Броєв (директор Університетської стоматологічної клініки КиМУ);
  • доцент Олександр Ткаченко (канд.юрид.наук, викладач кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін);
  • Діана Рибаєва (організатор першої Містерії в КиМУ, голова студентського парламенту 2015-2016 н.р.);
  • Каміла Темаєва (представник Дiм Лiлеï-магазин квiтiв);
  • Владислава Юдчись (бренд-менеджер Б'юті бара Сікрет Саксес).

Завдання конкурсантів: демонстрація своєї елегантності та почуття стилю, розповідь про себе в конкурсі «Візитка», показ творчих здібностей та унікальності свого таланту, ерудиції, а родзинкою конкурсу стало виконання вальсу, де учасникам потрібно було продемонструвати граційність і пластичність.

Жоден з учасників не залишив присутніх у залі байдужими. Ткачук Аліна, Яна Майданік і Зубок Владислав зачарували глядачів своїм чудовим виконанням пісень; Шкуркіна Олександра та Ростислав Корсун - грою на музичних інструментах. Неперевершеними виявилися також конкурсанти-танцюристи – Лукашенко Данііл з молодшим братом, Черненко Аліна, Огієнко Аліна, Майданік Яна, які показали витончені рухи свого тіла. Приємним відкриттям для нашої сцени став стендап-номер від Данченко Ольги, гумористичні сцени від Цубери Олексія та Дяченка Дениса і монолог від Камишева Дениса. Останній вихід вечірнього дефіле запам’ятався галантністю джентельменів і витонченністю справжніх леді.

Позитивних емоцій цьому вечору додавали ведучі Анастасія Чоботок (голова студентського парламенту КиМУ) та Віталій Шмадько (І курс «журналістика»).

Бурхливими оплесками глядачі визначили «Містера та Міс Глядацьких симпатій», ними стали Зубок Владислав і Черненко Аліна.

Підрахувавши бали, набрані учасниками протягом чотирьох етапів конкурсу, судді дійшли згоди й ухвалили рішення, для оголошення якого на сцену були запрошені почесні гості на чолі з головою журі – професор Т.В. Данченко, Вікторія Грозян (Міс КиМУ – 2017), Анастасія Чоботок (голова СтП), Денис Ромась (Віце-містер КиМУ - 2017,/i>).

Отже, за рішенням журі, почесний титул «Містера КиМУ» отримав Цубера Олексій (студент спеціальності «міжнародне право»), а «Міс КиМУ» - Черненко Аліна (студентка спеціальності «журналістика»).

Переможці номінацій:

• «Віце-Містер КиМУ 2018» – Дяченко Денис (студент спеціальності «журналістика»);
  • «Віце-Міс КиМУ 2018» – Данченко Ольга (студентка спеціальності «журналістика»);
  • «Містер талант КиМУ 2018» – Лукашенко Данііл (студент Коледжу КиМУ спеціальності «право»);
  • «Міс талант КиМУ 2018» – Ткачук Аліна (студентка Коледжу КиМУ спеціальності «сценічне мистецтво»);
  • «Містер посмішка КиМУ 2018» – Зубок Владислав (студент спеціальності «міжнародні відносини»);
  • «Міс посмішка КиМУ 2018» – Шкуркіна Олександра (студентка Коледжу КиМУ спеціальності «туристичне обслуговування»);
  • «Містер інтелект КиМУ 2018» – Корсун Ростислав (студент Коледжу КиМУ спеціальності «видавнича справа та редагування»);
  • «Міс інтелект КиМУ 2018» – Майданік Яна (студентка спеціальності «журналістика»);
  • «Містер стиль КиМУ 2018» – Камишанов Денис (студент Коледжу КиМУ спеціальності «право»);
  • «Міс стиль КиМУ 2018» – Огієнко Аніта (студентка спеціальності «право»).

Щиро вітаємо переможців!
Зичимо їм подальших успіхів, феєричних, світлих подій у їхньому житті та
чекаємо нових конкурсантів наступного року!