ХІІ Всеукраїнський ІХ Міжнародний фестиваль «Молоде телебачення» ім. В. Чубасова

31.05.2018

31 травня 2018 року в приміщенні Будинку кіно м. Києва відбулась церемонія нагородження переможців ХІІ Всеукраїнського ІХ Міжнародного фестивалю «Молоде телебачення» ім. В. Чубасова, започаткованого 2004 року Київським міжнародним університетом спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, Національною спілкою кінематографістів України, Національною спілкою журналістів України, який є реальним шансом для дійсно талановитих молодих телевізійників заявити про себе на загальноукраїнському та міжнародному рівні.

У 2018 році конкурсанти змагались у наступних номінаціях:

• Інформаційна програма.
  • Публіцистична програма.
  • Науково-пізнавальна програма.
  • Постановочна відеоробота.
  • Музичний відеокліп.
  • Програмний продукт (реклама, анонс, заставка, соціальна реклама).
  • Анімаційна відеоробота.
  • Програми для дітей та молоді.
  • Студентська відеоробота.
  • Експериментальна відеоробота.

З 2013 року Оргкомітет фестивалю за кращу постановочну відеороботу започаткував спеціальний приз імені Андрія Бенкендорфа, а з 2016 року за кращу теле,-журналістську роботу - спеціальний приз імені Тамари Щербатюк.

Представлені роботи оцінювали відомі кіно та теле митці, зокрема:

• президент Фестивалю – Ірина Дніпренко (член Національної спілки кінематографістів України, режисер-практик);
  • голова журі - Олександр Савенко (заслужений журналіст України);
  • Сергій Тримбач (кіносценарист, кінознавець, заслужений діяч мистецтв України);
  • Тетяна Цимбал (народна артистка України, телеведуча);
  • Анатолій Борсюк (лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, кінорежисер, телеведучий);
  • Олена Щербатюк (мистецтвознавець, доцент Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка);
  • Тетяна Ковтун (доцент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Серед 400 учасників фестивалю були і студенти Київського міжнародного університету спеціальності «аудіовізуальне мистецтво та виробництво», четверо з яких стали переможцями:

• Євгеній Гаврик – Гран-Прі, спеціальний приз імені Андрія Бенкендорфа, номінація «Краща режисерська відеоробота» - художній короткометражний фільм «Колекціонер»;
  • Тетяна Василів – Диплом 1-го ступеня в номінації «Анімаційна відеоробота» - мультфільм;
  • Софія Половенко – Диплом III-го ступеня в номінації «Студентська відеоробота» - "Smart robots";
  • Вікторія Бишовець – Диплом ІІ-го ступеня в номінації «Постановочна відеоробота» «Безвідповідальна відповідальність» - екранізація монолога Євгенії «А зори здесь тихие».

Колектив студентів та викладачів Київського міжнародного університету щиро вітає
переможців Фестивалю та бажає нових професійних перемог!
Дорогі Євгене, Тетяно, Софіє, Вікторіє! Дякуємо, що Ви з нами!
Ви - наша гордість!!!