Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Франції до КиМУ

19.12.2017

19 грудня 2017 року Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон відвідала Київський міжнародний університет та виступила з лекцією «Відносини Франції та України: стан та перспективи розвитку» перед студентами спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «право», «туризм», «міжнародні економічні відносини», які вивчають французьку мову, як другу іноземну мову.

Спілкування у ході зустрічі проходило на англійській, французькій, російській, українській.

Зустріч пані Посла з президентом КиМУ, професором Хачатуряном Х.В., у якій також взяли участь - Сільвен Ріголлеаташе з питань наукового та університетського співробітництва посольства та Олів'є Ведрінпрезидент Європейського Континентального Клубу (Франція), стала нагодою обговорити двосторонні проекти співробітництва, надання нового імпульсу у відносинах з навчальними закладами Франції, які реалізуються зараз (Професійний інститут бізнесу і торгівлі – IPAC) та реалізуватимуться у майбутньому. І хоча частка франкомовних студентів не зростає, інтерес до навчання в цій країні не зменшуються. Тим більше, що навчальні заклади Франції останнім часом започаткували англомовні програми, програми подвійних дипломів, що може підвищити інтерес українських студентів до навчання на цих програмах і можливістю отримати паралельно з українським європейський диплом.

Інтерес студентів викликала інформація щодо 25 років розвитку французько-українських відносин, особливо політичних відносин (французький сценарій входження України в ЄС, взаємовідносин у форматі Веймарський трикутник), в галузі економіки, культури, правових реформ та ін.

Пані Посол з задоволенням відповіла на питання, які їй ставили всі охочі, а також поставила цілий ряд питань студентам щодо структури ООН, головних органів ООН (Рада Безпеки, Генеральна Асамблея, членство держав), на які студенти з задоволенням відповідали.

Наприкінці зустрічі студенти подякували пані Ізабель Дюмон за цікаву лекцію, вручили сувеніри, квіти та побажали прекрасних Різдвяних свят та Нового року.

Хід зустрічі висвітлювали журналісти телепрограми «Студентський квиток».

26 06/2018
23 05/2018