Участь студентів–економістів у Всеукраїнському конкурсі «SDG in Ukraine: Look of New Generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)»

20.12.2017

Всеукраїнський студентський конкурс «SDG in Ukraine: Look of New Generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)», співорганізаторами якого стали Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Академія праці, соціальних відносин і туризму та компанія «Агротехсоюз», тривав в період з жовтня по грудень 2017 року і викликав зацікавленість студентів Економічного факультету Київського міжнародного університету, зокрема спеціальностей «міжнародні економічні відносини» та «публічне управління», адже вони отримали унікальну можливість у ході підготовки до участі познайомитися з діяльністю найбільшої світової бізнес-мережі (Глобальний Договір ООН) по впровадженню Цілей сталого розвитку в українських компаніях. Команда КиМУ у складі студентів Корольова Дмитра, Ітауї Аміри, Устименко Надії та Єрошка Владислава стала однією із 53 студентських команд-учасниць із 34-х вищих навчальних закладів України. Команда представила на конкурс роботу на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність – нові можливості для бізнесу фірмі «Агротехсоюз», цим самим внесла своє бачення стратегічного розвитку компанії.

20 грудня студенти – члени команди та їх керівник - завідувач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту, д.екон.н., професор Гончаров Юрій Вікторович отримали сертифікати та подяку від оргкомітету Всеукраїнського конкурсу.