Співпраця - Університет – МАН – Школа: вимога часу!

07.12.2017

Упродовж першого півріччя 2017-18 н.р. програма Київського міжнародного університету «Школа-КиМУ: партнери в освіті» знайшла своє більш глибоке продовження у нових формах співпраці з управліннями освіти, навчальними закладами, місцевими осередками МАН міста Києва, Київської та Чернігівської областей шляхом участі у спільних районних, міських наукових форумах освітян, метою яких є впровадження компетентнісного підходу в організації навчального процесу, створення умов для творчого саморозвитку учнів, професійного самовизначення старших школярів.

Провідні науковці КиМУ - професор Некряч А.І., д.політ.н.; професор Мартиненко С.М., д.пед.н.; професор Гончаров Ю.В., д.екон.н.; професор Рудаківська С.В., к.філос.н.; Омельяненко М.В., д.т.н.; доцент Черкас Т.В., к.і.н. стали учасниками, науковими консультантами секційних засідань настановчих конференцій МАН (КиМУ, Б. Церква, Бровари, смт. Пісківка Київської області), виступили з доповідями на нарадах керівників навчальних закладів міських та районних управліннь освіти: Деснянський район м. Києва, Баришівський, Вишгородський, Бородянський, Києво-Святошинський (смт. Вишневе) Київської області.

6 грудня 2017 р. на нараді директорів м. Бородянка та Бородянського району жваве обговорення та дискусії викликали представлені на цих заходах доповіді «Людина 21 століття. Якою їй бути?» - професор Некряч А.І., «Професійне самовизначення особистості, як шлях до життєвого успіху» - професор Мартиненко С.М., а також виїзна сесія ХVIII Олімпіади з базових дисциплін серед учнів 9-11 СЗШ №2, яку провів Центр довузівської підготовки (методист Кузьмич І.Б.).

Загалом, у вище вказаних заходах взяли участь 440 членів МАН Києва та Київської області, а ще 1000 старшокласників шкіл міст Біла Церква, Вишгород, Бровари Київської області та м. Остер (Чернігівської області) ознайомилися з організацією освітнього процесу, навчально-методичною базою Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ, отримали відповіді на питання щодо вступної компанії 2018 року шляхом виступів науковців університету безпосередньо у навчальних закладах цих міст.

Активна співпраця триває з навчальними закладами міста Києва. Станом на 8 грудня 2017 р. інформацією про Університет та Коледж КиМУ охоплено 120 шкіл (біля 12 тис. старшокласників). В межах заходів День Тіні, День Школи/Гімназії в КиМУ, Тижня Науки та Всеукраїнської Олімпіади Університет відвідали 720 майбутніх абітурієнтів.

Сподіваємось, що безперервна співпраця Київського міжнародного університету, Малої академії наук учнівської молоді та середніх навчальних закладів є взаємовигідною, адже вона сприяє вихованню професійно орієнтованих молодих людей, створенню умов для виховання покоління, здатного навчатися впродовж життя, сприяє підвищенню фахової майстерності вчителів.