Літні гастролі студентів-акторів
Київського міжнародного університету

Професія актора є однією з найпрестижніших у сучасному світі і вимагає серйозної підготовки та постійної роботи. Саме тому, студенти спеціальності «сценічне мистецтво» КиМУ весь вільний час присвячують репетиціям у навчальних студіях, відточуючи досконалу сценічну мову, майстерність рухів і працюючи над новими постановками під керівництвом кваліфікованих фахівців. Винятком не було і літо, яке цьогоріч стало незабутнім як для студентів Інституту телебачення, кіно і театру (директор - заслужена артистка України, професор Н.О. Ільїна), так і для жителів і гостей Херсонщини.

Завдяки культурному співробітництву з райдержадміністрацією Скадовська в серпні 2017 року студенти Київського міжнародного університету на чолі з художнім керівником народним артистом України, професором Л.М. Сомовим і режисером-постановником В.П. Демченко відвідали узбережжя Чорного моря з двотижневими театральними гастролями, які стали справжньою культурною сенсацією!

Команда КиМУ презентувала глядацькій аудиторії широкий репертуар вистав, серед яких: дитяча казка «Привид Плуфт», що вже неодноразово підкорювала юного глядача, молодіжна драма «Шукаю людину», а також вистава-колаж «Театральний гурман».

Особливий ажіотаж викликала прим’єрна постановка у стилі фентезі «Ящірка» за мотивами О. Володіна, яка стала найобговорюванішою подією серед скадовчан. А все завдяки неординарній подачі вистави, ідею якої реалізували на острові Джарилгач. Художній керівник Л.М. Сомов зазначив, що разом зі студентами вони вперше вдалися до такого сміливого театрального експерименту, адже замість звичних декорацій фоном вистави стали захід сонця та море, а сценою був пляж. Глядачі не стримували емоцій і не відпускали акторів, аплодуючи і вигукуючи «браво!».

Гастролі студентського театру КиМУ стали свіжим поглядом на театральну культуру. Незвичайні інтерпретації класичних постановок, сучасні сюжети і сміливі художні експерименти — ось те, за що глядач любить сучасний театр і чим щоразу дивує майстерня народного артиста України Л.М. Сомова.

Київський міжнародний університет висловлює щиру подяку Скадовській районній державній адміністрації в особі голови Турика Віктора Ананійовича за підтримку і сприяння організації візиту студентів нашого Університету, який став справжньою практикою для майбутніх акторів.

Бажаємо нашим молодим талантам
не менш яскравого і творчого старту цього навчального року, адже
попереду нові постановки, кропітка робота і підкорення незвіданих вершин!
Пишаємось!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ