Виставка «Освіта та кар'єра 2017. Освіта за кордоном»

КиМУ

16-18 листопада 2017 р. Київський міжнародний університет став учасником виставки «Освіта та кар'єра 2017. Освіта за кордоном», заходу, який завжди викликає великий інтерес випускників навчальних закладів, всіх хто планує навчатись як в Україні, так і за кордоном. Всього учасниками виставки стали біля 70 вищих навчальних закладів, у тому числі активно працювали павільйони Польщі, Греціі, Чехії, Кіпру, Литви, Латвїі, Ізраїлю.

Університет традиційно був представлений на виставці працівниками центру міжнародних та громадських зв'язків (Чучковська О.М. та Кісельова Я.В.). Протягом З-х днів більше 600 абітурієнтів отримали детальну інформацію щодо вступу до Київського міжнародного університету, а також і Коледжу КиМУ, отримали запрошення 25 листопада взяти участь у XVІІІ Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін та Дні відкритих дверей.

Великий інтерес абітурієнти проявляли до можливості отримати протягом навчання у КиМУ додаткові кваліфікації як, наприклад, програми «Міжнародне право: механізми захисту прав людини»; «Підприємницький стартап», «Управління ІТ технологіями», які сертифіковані Міжнародною академією наук та вищої освіти Великобританії.

Висловлюємо велику подяку студентам навчально-наукових підрозділів університету, які працювали після лекцій з працівниками Центру на виставці і гідно представляли університет:

• Парасюк Катерина – спеціальність «Туризм»;
  • Мошкіна Аріна - спеціальність «Туризм»;
  • Киянченко Каріна - спеціальність «Журналістика»;
  • Рудакова Тетяна - спеціальність «Журналістика»;
  • Левченко Анна - спеціальність «Фармація», Коледж;
  • Божок Владислав - спеціальність «Фармація», Коледж.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ