Вибір професії – вибір долі,
День гуманітарної гімназії смт. Пісківка в КиМУ

Яка глибока думка закладена у словосполученні “вибір професії”, скільки викликає вона емоцій і сподівань, породжує проблем!

Кожен випускник школи опиняється на перехресті життєвих шляхів і ставить собі питання: “Який із них обрати? Ким бути?”. Адже дуже важливо не заплутатись у “павутині” світу професій і обрати саме ту, яка ближче тобі до душі. Звичайно потрібно прислуховуватися до порад батьків, вчителів, друзів, психологів, але при цьому мати власну суб’єктивну думку. І саме допомозі випускникам у виборі професії та навчального закладу сприяють проведення Днів шкіл (гімназій, ліцеїв) у Київському міжнародному університеті, які традиційно проводяться протягом навчального року.

12 жовтня 2017 року відбувся День Пісківської гуманітарної гімназії в КиМУ (смт. Пісківка Київської області, директор
гімназії - Клокун О.О.
)
, у якому взяли участь 52 майбутні абітурієнти на чолі із заступниками директора гімназії (Малишева Л.М. та Вишневська А.М.).

Перебуваючи в КиМУ впродовж шести годин, гімназисти розібрали на складники формули вибору професії: ХОЧУ – МОЖУ - ТРЕБА, адже саме на це була спрямована програма Дня гімназії в КиМУ:

• музично-хореографічне вітання студентів спеціальності «сценічне мистецтво» (майстерня народного артиста України Льва Сомова, режисер Демченко В.П.);
  • відео-презентація напрямів підготовки, спеціальностей університету та Коледжу КиМУ, випуск телепрограми «Студентський квиток» №1 у телесезоні 2017/2018;
  • вітання та майстер-класи проректорів університету: Некряч А.І. – д.політ.н. та Мартиненко С.М. – д.пед.н.;
  • профорієнтаційне психологічне анкетування з метою орієнтації учнів щодо вибору професії з наступним аналізом його результатів (професор Абрамян Н.Д., завідувач кафедри психології та педагогіки);
  • взяли участь у дискусійному клубі «Крокуємо Європою» (доцент Судак І.І., к.і.н. та викладач Алексанян В.І); пізнавальній вікторині «Захоплююче країнознавство» (доцент Вяткіна Т.Г., д.е.н. та професор Ніколаєнко Д.В., д.г.н.); правознавчих дебатах «Ринок юридичних професій» (доцент Рябуш Л.А., к.ю.н.); практичних тренінгах з «Створення відеоблогів у You Tube та їх просування» (доцент Дьомічев К.Е., к.т.н.); бізнес грі «Як стати успішним менеджером» (доценти Опаленко А.М., к.е.н., Мягкова О.В., к.держ.управління); «Прес-конференція з відомою особистістю» (доцент Самойлов О.Ф., к.і.н.); лінгвістичному квесті «Вивчаємо світ через мову» (доцент Нагачевська О.О., к.філол.н.);
  • участь у зустрічі з Максимом Бахматовим (управляючий партнер Unit. City, голова правління Radar Tech, випускник КиМУ) на тему «Інновації на руїнах: як розвивати амбіційні проекти на місці іржі та розрухи».

Учні із захопленням відвідали запропоновані майстер-класи, тренінги, квести, більше дізналися про вимоги до професій, які нині є перспективними, отримали детальну інформацію щодо спільних освітніх програм Київського міжнародного університету з вишами Європи, зокрема Польщі, діючих у КиМУ програм додаткових кваліфікацій, сертифікованих Міжнародною академією наук та вищої освіти Великобританії, а також отримали сертифікати учасника Дня гімназії в КиМУ.

Шановні гімназисти!
Будьте активними, пам’ятайте, що недосяжних цілей не буває,
бажаємо вам зробити правильний вибір
своєї майбутньої професії,
а Київський міжнародний університет допоможе досягти бажаного!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ