КиМУ – шлях до успіху!

У житті кожної молодої людини настає мить, коли постають запитання: яку обрати професію, який університет або коледж зможе забезпечити якісну професійну підготовку?

Протягом навчального року в Київському міжнародному університеті діє система підготовки учнівської молоді до вступу до вищого навчального закладу та Коледжу КиМУ, зокрема, програма "Школа-КиМУ: партнери в освіті".

25 листопада 2017 р. у стінах КиМУ відбулось подвійне інтелектуальне свято: ХVIII Всеукраїнська Олімпіада з базових дисциплін та День відкритих дверей, у якому взяли участь випускники 60 навчальних закладів, випускники коледжів (диплом молодшого спеціаліста), які планують продовжити отримання вищої освіти за скороченим терміном навчання.

ХVIII Всеукраїнська Олімпіада з базових дисциплін (українська мова та література, англійська та німецька мови, математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика) зібрала більше 300 учасників з міст Києва, Ужгорода, Київської, Полтавської, Донецької, Чернігівської областей.

В актовій залі Київського міжнародного університету учасників Олімпіади та Дня відкритих дверей привітали: професор А.І. Некряч - проректор з наукової роботи; професор С.М. Мартиненко - проректор з питань розвитку університету.

Професор С.В. Рудаківська (проректор з довузівської підготовки), ознайомила майбутніх абітурієнтів з новаціями вступної кампанії 2018 року, представила керівників структурних підрозділів Київського міжнародного університету (5 інститутів, 4 факультети, Коледж КиМУ), які надали інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів (Коледж), бакалаврів (КиМУ).

Велику увагу учнів та батьків викликала інформація про можливість отримання європейського диплому за спільними програмами КиМУ та європейських університетів.

Майбутнім абітурієнтам була представлена комп'ютерна презентація, всі бажаючі ознайомились з навчально-матеріальною базою університету, отримали відповіді на питання, стали учасниками майстер-класів, які для них провели керівники структурних підрозділів. Студенти театрального відділення Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ привітали присутніх музично-хореографічною презентацією "Через терни до зірок", яка викликала хвилю оплесків і надала можливість абітурієнтам уявити себе частинкою студентської родини "кимушників".

Наприкінці Олімпіади її переможці отримали нагороди, які надають суттєві знижки в оплаті за навчання, а саме:
Диплом 1 ступеня - 70 %, Диплом 2 ступеня - 50 %, Диплом 3 ступеня - 30 %, Грамота - 20 %.

Сертифікат учасника дає право на пільговий вступ до Коледжу та Університету.

Шановні Абітурієнти!
Якщо мрієте стати студентами університету, який пропонує не лише високі стандарти освіти,
а й унікальні можливості для особистого розвитку студента
(студентська телепрограма «Студентський квиток», газета «Постскриптум+», театр «Ковчег»,
доскональне знання англійської мови), стати затребуваним фахівцем на ринку праці,
то Київський міжнародний університет чекає на вас у 2018 році!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ