Старт програми «Інтелект» у 2017-2018 н.р.

Програма «Інтелект», яка діє в Київському міжнародному університеті вже 20 років, постійно удосконалюється, розширюється і все більше приваблює старшокласників шкіл-партнерів КиМУ. Англійська мова – мова міжнародного спілкування, Інтернету, бізнесу, науки та мистецтва. Володіння англійською мовою – вже не данина моді, а необхідність. Саме тому інтелектуальна гра «Mr Know All» користується серед старшокласників незмінною популярністю, адже це є прекрасною можливістю для учнів продемонструвати свої знання з англійської мови, лінгвокраїнознавства та взяти участь у конкурсі-інсценізації англійською мовою будь-якого твору англомовного автора, продемонструвавши тим самим акторську майстерність, творчість та креативність.

23 листопада 2017 р. традиційна улюблена гра «Mr Know-all» зібрала своїх прихильників (5 команд) в Українському колежі ім. В. Сухомлинського м. Києва (директор – Кушнір Є.С.), а 30 листопада 2017 р. знайшла своє продовження (4 команди) у затишній актовій залі СШ-125 (директор – Посадська Т.Л.). Детальніше: протокол №1 та протокол №2.

Київський міжнародний університет висловлює глибоку подяку керівникам, вчителям-тренерам навчальних закладів Дніпровського району (Український Колеж ім. В. Сухомлинського, спеціалізованим школам №125, №65, №246, №325, Гімназія №136, СЗШ №195, НВК №30 «Еконад») та Шевченківського району (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) за прекрасну підготовку учнівських команд до участі у програмі «Інтелект», що, без сумніву, є запорукою успішної професійної самореалізації молоді у майбутньому.

Шановні учасники проекту!
Упевнені, що інтелектуальна гра «Mr Know All»
сприятиме не тільки поліпшенню знань з англійської мови, але й вашому загальнокультурному розвитку,
залученню до світової культури та загальнолюдських цінностей.
Успіхів Вам! Долучайтесь до студентської родини «кимушників»!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ