ЗУСТРІЧ З ЖУРНАЛІСТОМ РУСЛАНОМ КУХАРЧУКОМ

Журналісти практики – часті гості Київського міжнародного університету. Одним із них, які з радістю діляться власним досвідом з майбутніми колегами, а нині студентами КиМУ, є Руслан Кухарчук - президент Асоціації журналістів і видавців «Новомедіа», редактор, медіа-менеджер і громадський діяч.

Зустріч, що відбулася 7 березня 2017 року зі студентами Інституту журналістики КиМУ (директор О.Ф. Самойлов, доцент, к.і.н.) була присвячена темі «Інтернет-журналістика: як реалізувати свій медіа-проект?»

У минулому Руслан працював репортером і ведучим на українських телеканалах НТН, TBi, CITI, а також у друкованих ЗМІ на посаді парламентського кореспондента та випускаючого редактора в газетах «Столичные новости» та «Деловая неделя». Нині є власником і головним редактором чотирьох популярних медіа-ресурсів, серед яких: інформаційний портал «Все новости», сайт prochurch.info, музичний портал mBlog і жіночий медіа-журнал «INTERESNOOO».

Аргументуючи вибір тематики для лекції, журналіст наголосив, що Інтернет-ресурс - це найдоступніший для початківця спосіб публікувати власні матеріали та зарекомендувати себе на медіа-ринку як фахівця. На прикладі особисто реалізованих проектів гість розповів студентам про специфіку роботи в Інтернет-журналістиці та про те, з чого варто починати молодому редактору-журналісту в реалізації власної концепції побудови сайту.

Лекція не залишила байдужими студентів-журналістів, які охоче ставили питання спікеру. На завершення свого виступу Руслан побажав успіхів майбутнім журналістам і зазначив: «Дуже часто наполегливі люди є успішними, аніж творчі і талановиті. Тому, якщо ви дуже творчі й талановиті, тоді ви є в зоні ризику, бо можете покладати великі надії на талант. Працездатність перемагає творчість, проте, якщо ви і талановиті, і наполегливі, і працездатні, тоді це безперечно зіркові перспективи для того, щоб стати асом у журналістиці».

КиМУ КиМУ КиМУ