Зустріч з Фоззі-бой – Олександр Сидоренко в КиМУ
(із циклу зустрічей – Гордість КиМУ)

16 листопада 2017 р. актова зала Київського міжнародного університету зібрала велику кількість студентів як університету, так і Коледжу та Ліцею на зустріч з неординарною особистістю – журналістом, телеведучим, музикантом, вокалістом та письменником, відомим як Фоззі–бой, Олександром Сидоренком, до того ж – випускником КиМУ спеціальності «журналістика».

Творча зустріч проходила під назвою «Музика , як спосіб комунікації».

Олександр поділився досвідом свого професійного росту, який виявився неординарним: прекрасний досвід роботи у якості телеведучого на телеканалах програми «Третій тайм» на «ICTV», «Новий канал» у ранковому шоу «Підйом», ведучий програми «Великі перегони» на «1+1», разом із Ігорем Пелихом вів на «ICTV» шоу «Галопом по Європам-2».

Але це ще не все! Виявилося, що, не маючи професійної музикальної освіти, Олександр, до того часу як стати ведучим телепрограм, виступав як співак у стилі хіп-хоп, вокаліст гурту Танок на Майдані Конго, чим завоював свою першу популярність у молоді.

Олександр, почавши навчання в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, вже на перших курсах зрозумів, що технічна спеціальність не для нього, саме тому прийняв рішення змінити її на журналістику, яка дає більш широкі можливості для творчої самореалізації.

Він признався, що зрозумів це останні 3 роки, коли відчув потребу почати писати оповідання, романи. Стартом письменницької діяльності стало cпівавторство в антології «Письменники про футбол», а в 2017 році став автором ще п’яти романів та оповідань.

Багато студентів були вражені таким яскравим творчим шляхом Олександра Сидоренко, отримали відповіді на всі питання та цінні поради: “…Завдання кожного з нас - будувати своє життя таким чином, щоб оптимально себе виразити, реалізувати свій потенціал…”.

Cподіваємось, що зустріч стане моментом серйозної мотивації для студентів на майбутнє. Тож, чекаємо на нові зустрічi із успішними, відомими випускниками Київського міжнародного університету.

Цикл зустрічей - Гордість KиМУ- продовжується!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ