Круглий стіл «Європейська культура та освіта, як чинники формування ціннісних орієнтирів сучасної молоді»

07 листопада 2017 року Центром німецької мови та європейської культури Інституту лінгвістики та психології Київського міжнародного університету, в межах «Тижня науки у КиМУ», проведено круглий стіл на тему «Європейська культура та освіта як чинники формування ціннісних орієнтирів сучасної молоді». Організатори – директор інституту, доцент Нагачевська О.О., к.філол.н. та Борисенко Ю.А., доцент кафедри германських мов і перекладу. Робоча мова круглого столу – німецька.

У дискусіях брали участь студенти 4 курсу спеціальності «Переклад» та запрошений лектор, професор Гайдельберзького університету пан Норберт Мюллер (Німеччина).

У виступах студентів знайшли відображення актуальні питання сучасності:
«Функції освіти та культури у глобалізаційних процесах сучасного світу», «Культурно-освітній простір Німеччини та України», «Молодь України та Німеччини: культурний та освітній рівень», «Інновації у системі вищої освіти Німеччини та необхідність впровадження нових підходів до викладання мов в українських університетах», «Практика та навчання за кордоном: переваги та недоліки», «Необхідність вивчення іноземних мов».

Додатково професор Норберт Мюллер провів майстер-клас для учнів Ліцею КиМУ, які вивчають німецьку мову.

Підсумовуючи роботу круглого столу, професор Норберт Мюллер зазначив, що високоякісна освіта не лише сприяє збереженню культурних цінностей, а й обов’язково принесе винагороду в майбутньому – високоякісний рівень життя. Він подякував студентам КиМУ за цікаві запитання та активну участь у роботі круглого столу, побажав їм успіхів у навчанні, пишатися Батьківщиною, вивчати іноземні мови та не зупинятись на досягнутому.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ