Майстер-клас
Голлівудського актора і режисера Крістофера Касса у КиМУ

18 квітня 2017 року студенти спеціальностей сценічне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво та журналістики стали учасниками майстер-класу "Кар'єрна стратегія актора Голлівуда" Крістофера Касса - голлівудського актора і режисера, заступника декана акторського факультету Нью-Йоркської Кіно Академії (NYFA) у Лос-Анджелесі. Супроводжувала гостя Катерина Терехович - маркетинг-менеджер по Східній Європі NYFA. Робоча мова зустрічі – англійська.

Фільмографія К. Касса:
Пропрацювавши понад 30 років у кіноматографії, Крістофер Касс узяв участь у багатьох відомих фільмах. Його фільмографія як актора включає в себе фільми: "83 Hours Til Dawn", "Family Plan", "Whole Day Down", "Ice Grill", "Doxboarders", "Someone to Watch Ower Me", "Judge Jay"; як режисера: "The Bus Stop", "I Don’t Want to Swith", "Kindnapping Fashion", "Scrubbers" та ін.

Президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В., проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В. при зустрічі з гостем обговорили питання співпраці Нью-Йоркської Академії з Інститутом телебачення, кіно і театру КиМУ щодо проведення спільних літніх шкіл, професійних тренінгів, студентських обмінів майбутніх акторів, теле- та кінооператорів, режисерів.

Гості із задоволенням ознайомились з університетом, а саме телевізійною студією, де щотижня студентами випускається програма "Студентський квиток", яка транслюється на 17 телеканалах України, студентським театром "Ковчег", творчими майстернями заслужених артистів України Льва Сомова та Олега Роєнка, міжнародною діяльністю в межах співпраці КиМУ з європейськими університетами.

Разом із відомим майстром сцени і кіно студенти долучилися до кар’єрної стратегії в акторської професії, актор поділився власним досвідом як працювати в кіно, з чого починати кар'єру, як готуватися до ролі, яку роль для успішного зростання відіграє впевненість у собі, мотивація, командний дух, знання своїх персонажів, досвід роботи перед камерою.

Студенти зрозуміли, що акторська майстерність - це звичайно головне, але не треба забувати, що це ще й бізнес. Крім професійних навичків, для успішної кар'єри необхідні знання маркетингу, а саме: підготовка до прослуховування, кастингу, резюме, портфоліо, відбір найудаліших фото і розробка кар'єрних сходинок.

За словами Крістофера Касса, кар'єра має стратегічний характер, тому що це майбутнє будь-якого фахівця, серед них і актора. Байдужих до кар'єри людей немає. Навчаючись, дуже важливо для кожного студента взяти все найкраще від своїх наставників для своєї спеціальності. Головне - постійна праця, вчитись на помилках, практикувати щодня, приїхавши до США, не комплексувати через акцент. Це важко, але потрібно.

Майстер-клас поступово перейшов у дискусію, студенти цікавились можливістю продовження навчання в магістратурі в NYFA, зокрема: що найперше може зіграти позитивну роль при вступі, як впливає рівень володіння англійською мовою на рішення приймальної комісії, просили назвати прізвища успішних випускників Академії україно-російського походження.

Подякувавши гостю за прекрасний майстер-клас, вручивши сувеніри, студенти зробили спільні фотографії з Крістофером Кассом.

Хід зустрічі висвітлювали журналісти телепрограми «Студентський квиток».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ