Круглий стіл «Значення римського права для теорії і практики сучасного приватного права України»
в Юридичному інституті КиМУ

З давніх часів Рим мав особливе значення, будучи центром тяжіння інтелектуальних зусиль з перетворення соціального світу. Особливо це стосується юристів, для яких Рим є справжньою батьківщиною, уособленням здатності творити суспільство за допомогою права.

Студенти 1-го, 3-го та 4-го курсів навчально-наукового Юридичного інституту Київського міжнародного університету мали можливість долучитися до постійно триваючої вже багато століть роботи з осмислення римського спадку задля встановлення його значення для сучасної України в умовах її інтеграції до європейського простору.

Зокрема, 24 травня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Значення римського права для теорії і практики сучасного приватного права України», організований кафедрою теоретичних та приватно-правових дисциплін (завідувач кафедри – доцент Сапарова А.О., к.ю.н.).

У ході роботи круглого столу студенти виступили з цікавими та ґрунтовними доповідями, а також презентували підготовлені ними навчально-інформаційні плакати. На заході вирувала атмосфера творчої дискусії і цікавої насиченої інтелектуальної роботи.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ