Випуск бакалаврів та магістрів - 2017 у КиМУ!

23 червня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів та магістрів денної та заочної форми навчання, подія, хвилююча і для тих, хто отримує свій перший диплом про вищу освіту, а саме – диплом бакалавра, так і для магістрів, які сьогодні прощаються зі студентським життям, підводять підсумки невтомної праці у здобутті вищої освіти та отримують диплом про повну вищу освіту, а саме – диплом магістра.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості у стінах КиМУ. Загалом дипломи про вищу освіту отримали 280 випускників (іноземна філологія, право, міжнародне права, міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини, туризм, журналістика, кіно-,телемистецтво, театральне мистецтво, комп’ютерні науки, будівництво, економіка, менеджмент, адміністративний менеджмент, психологія), серед яких 50 – дипломи з відзнакою.

Урочистості розпочалися з вітального слова президента Університету професора Х.В. Хачатуряна, який звернувся з теплими та мудрими словами до випускників, побажав примножувати власні знання і вміння, бережливо ставитися до цінностей духовних і матеріальних, наполегливо йти до своєї мрії, працювати задля блага своєї сім’ї та рідної України. Від Міністерства освіти і науки України з вітальним словом та побажаннями успіхів у подальшій професійній діяльності до випускників КиМУ звернувся в.о. директора Інституту модернізації освіти Міністерства науки і освіти України, заслужений працівник України,
професор К.М. Левківський та Йоганн Аманн (Австрія) - директор Міжнародної вищої школи (м. Київ), керівник Центру німецької мови та європейської культури.

Традиційно, за відмінні успіхи у навчальній та науковій роботі, активну громадську діяльність та створення позитивного іміджу Київського міжнародного університету, Хачатур Володимирович нагородив кращих випускників – магістрів, вручивши:

Дипломи та Золоті Медалі «Гордість університету»
  • Головко Крістіна Валеріївна (журналістика);
  • Москаленко Людмила Сергіївна (міжнародне право);
  • Нікітіну Олена Владиславівна (політологія);
  • Некряч Людмила Анатоліївна (адміністративний менеджмент).
    Почесні грамоти «Кращий випускник»
    магістри
  • Рожкова Юлія Сергіївна (міжнародне право);
  • Алєксєєва Дар'я Сергіївна (міжнародне право);
  • Дорожкін Гліб Васильович (міжнародне право).

• бакалаври
  • Клик Богдан Олегович (туризм);
  • Дячинська Анастасія Василівна (міжнародні економічні);
  • Телегіна Анастасія В'ячеславівна (міжнародне право);
  • Нечитайло Дарія Володимирівна (театральне мистецтво);
  • Харандюк Роман Степанович (театральне мистецтво);
  • Ус Владислав Юрійович (кіно-,телемистецтво).

Натхненні слова, щирі настанови та побажання успішної професійної реалізації дали своїм випускникам їх наставники: проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В. – ведуча урочистої церемонії, директори, декани навчально-наукових інститутів та факультетів Університету – професор І.В. Тіменко, Н.О. Ільїна, доценти Ю.М. Панфілова, О.Ф. Самойлов, О.О. Нагачевська, А.В. Гудзенко, К.Е. Дьомічев, А.О. Ярковий.

Від імені випускників та для проголошення клятви випускника КиМУ до слова запрошується магістр міжнародного права, Гордість університету - Москаленко Людмила, яка подякувала всім викладачам за їх внесок у професійне майбутнє кожного випускника, за їх відкритість, професійні поради і підтримку, за те, що завжди підтримували, допомагали та мотивували.

Дорогі випускники - магістри,
віримо, що ви будете гідно нести звання випускника Київського міжнародного університету, а у своїх серцях на
довгі роки збережете повагу і любов до своєї Альма Матер. Щасливого Вам старту у вашій кар’єрі, нових
досягнень та перемог на життєвому шляху!

Дорогі випускники - бакалаври,
сердечні вітання вам з отриманням першого диплому про вищу базову освіту.
Віримо, що ви зробите наступний крок в отриманні повної вищої освіти – це вступ до магістратури,
сподіваємось бачити вас студентами магістратури
Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ