Випуск бакалаврів і магістрів - 2017 у КиМУ!

23.06.2017

23 червня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбулись урочистості з нагоди випуску бакалаврів і магістрів денної та заочної форми навчання, подія, хвилююча і для тих, хто одержує свій перший диплом про вищу освіту, а саме – диплом бакалавра, так і для магістрів, які сьогодні прощаються зі студентським життям, підводять підсумки невтомної праці у здобутті вищої освіти та одержують диплом про повну вищу освіту, а саме – диплом магістра.

Теплі привітання, радість і хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості у стінах КиМУ. Загалом дипломи про вищу освіту одержали 280 випускників (іноземна філологія, право, міжнародне права, міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини, туризм, журналістика, кіно-, телемистецтво, театральне мистецтво, комп’ютерні науки, будівництво, економіка, менеджмент, адміністративний менеджмент, психологія), серед яких 50 – дипломи з відзнакою.

Урочистості розпочались з вітального слова президента Університету професора Х.В. Хачатуряна, який звернувся з теплими та мудрими словами до випускників, побажав примножувати власні знання і вміння, бережливо ставитися до цінностей духовних і матеріальних, наполегливо йти до своєї мрії, працювати задля блага своєї сім’ї та рідної України. Від Міністерства освіти і науки України з вітальним словом і побажаннями успіхів у подальшій професійній діяльності до випускників КиМУ звернувся в.о. директора Інституту модернізації освіти Міністерства науки і освіти України, заслужений працівник України, професор К.М. Левківський та Йоганн Аманн (Австрія) - директор Міжнародної вищої школи (м. Київ), керівник Центру німецької мови та європейської культури.

Традиційно, за відмінні успіхи в навчальній і науковій роботі, активну громадську діяльність і створення позитивного іміджу Київського міжнародного університету Хачатур Володимирович нагородив кращих випускників–магістрів, вручивши:

• дипломи та золоті медалі «Гордість університету»
  • Головко Крістіна Валеріївна (журналістика);
  • Москаленко Людмила Сергіївна (міжнародне право);
  • Нікітіна Олена Владиславівна (політологія);
  • Некряч Людмила Анатоліївна (адміністративний менеджмент).
  • Почесні грамоти «Кращий випускник»
  • магістри
  • Рожкова Юлія Сергіївна (міжнародне право);
  • Алєксєєва Дар'я Сергіївна (міжнародне право);
  • Дорожкін Гліб Васильович (міжнародне право).
  • бакалаври
  • Клик Богдан Олегович (туризм);
  • Дячинська Анастасія Василівна (міжнародні економічні);
  • Телегіна Анастасія В'ячеславівна (міжнародне право);
  • Нечитайло Дарія Володимирівна (театральне мистецтво);
  • Харандюк Роман Степанович (театральне мистецтво);
  • Ус Владислав Юрійович (кіно-, телемистецтво).

Натхненні слова, щирі настанови та побажання успішної професійної реалізації дали своїм випускникам їх наставники: проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В. – ведуча урочистої церемонії, директори, декани навчально-наукових інститутів та факультетів Університету – професор І.В. Тіменко, Н.О. Ільїна, доценти Ю.М. Панфілова, О.Ф. Самойлов, О.О. Нагачевська, А.В. Гудзенко, К.Е. Дьомічев, А.О. Ярковий.

Від імені випускників і для проголошення клятви випускника КиМУ до слова запрошується магістр міжнародного права, Гордість університету - Москаленко Людмила, яка подякувала всім викладачам за їх внесок у професійне майбутнє кожного випускника, за їх відкритість, професійні поради і підтримку, за те, що завжди підтримували, допомагали та мотивували.

Дорогі випускники - магістри,
віримо, що ви будете гідно нести звання випускника Київського міжнародного університету, а у своїх серцях на
довгі роки збережете повагу і любов до своєї альма-матер. Щасливого Вам старту у вашій кар’єрі, нових
досягнень і перемог на життєвому шляху!
Дорогі випускники - бакалаври,
сердечні вітання вам з одержанням першого диплома про вищу базову освіту.
Віримо, що ви зробите наступний крок в здобутті повної вищої освіти – це вступ до магістратури,
сподіваємося бачити вас студентами магістратури
Київського міжнародного університету!