Круглий стіл
«Проблемні питання спадкового і сімейного права»

Практика сімейного та спадкового права існує вже сотні років, тому, відповідно, є майже досконало вивченою та досліджуваною. Однак, як показує практика, дана тема залишається актуальною у наш час, громадяни постійно зіштовхуються з різноманітними проблемам правового регулювання спадкових і сімейних правовідносин. Так, 5 квітня 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулося засідання круглого столу «Проблемні питання спадкового і сімейного права».

Захід був організований кафедрою теоретичних та приватно-правових дисциплін. Модератор – Ткаченко О. В. к.ю.н., доцент кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін. Учасниками круглого столу стали студенти Юридичного інституту, Інституту міжнародних відносин та Коледжу КиМУ спеціальності «Правознавство».

Порядок круглого столу передбачав обговорення доповідей студентів, присвячених актуальним і спірним питанням правового регулювання спадкових і сімейних правовідносин. В ході цікавої і змістової дискусії були розглянуті питання колізійного регулювання укладення шлюбу (Яковенко Христина) та розірвання шлюбу (Логвиненко Анна), догматичну конструкцію відумерлості спадщини як підстави набуття права власності (Якимів Ілона), проблемні питання і перспективи укладення шлюбного договору (Шляхта Каріна), доктринальні аспекти розуміння заповідального відказу (Баула Марина) та інші питання.

За результатами обговорених питань майбутні юристи успішно представили власні наукові дослідження.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ