XI Всеукраїнський VІІІ Міжнародний некомерційний фестиваль «Молоде телебачення» імені В.Л. Чубасова

25 - 26 травня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбувся ХІ Всеукраїнський VІІІ Міжнародний некомерційний фестиваль «Молоде телебачення» імені В.Л. Чубасова, започаткований 2004 року Київським міжнародним університетом спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, Національною спілкою кінематографістів України, Національною спілкою журналістів України.

Цьогорічний фестиваль присвячений пам’яті Андрія Бенкендорфа - видатного кінорежисера, заслуженого діяча мистецтв України, який багато років очолював журі фестивалю.

Відкриваючи фестиваль президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Х.В., проректор з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В. ще і ще раз підкреслили його приваблювальну силу вже однією тільки назвою, важливість для молодого покоління телевізійних професіоналів продемонструвати власне бачення сучасного світу, яке багато чим відрізняється від бачення старшого покоління, і заявити про себе глядачеві. З кожним роком кількість учасників збільшується, а 2017 рік став рекордним, адже на фестиваль були представлено близько 300 вітчизняних і зарубіжних мистецьких доробок 28 із яких вийшли у фінал.

Роботи конкурсантів оцінювали відомі в Україні фахівці кіно і телебачення:

- Президент фестивалюІрина Дніпренко, член Національної спілки кінематографістів України, режисер-практик;
- Олександр Савенко – голова журі, директор філії ПАТ «НСТУ» «Київська РД» «Центральний канал»;
- Тетяна Цимбал – народна артистка України, академік Телевізійної академії України;
- Тетяна Ковтун – к.філол.н., викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського національного університету ім. Т.Шевченка;
- Вікторія Робочек – режисер ТРК «Золоті Ворота»;
- Світлана Порожна – режисер кіно і телебачення.
Почесним гостем фестивалю була Доріс Майданюк - 1-й секретар посольства ФРН в Україні.

Активними учасниками фестивалю стали студенти Інституту телебачення кіно і театру Київського міжнародного університету, і не тільки учасниками, а й переможцями.

Вітаємо з перемогою:

Гран-прі:

Спеціальний приз імені кінорежисера Андрія Бенкендорфа в номінації «Постановочна робота»:

• «Апостол миру» (художній короткометражний фільм) - Владислав Ус - студент 4-го курсу Київського міжнародного університету).
  • Спеціальний приз імені Тамари Щербатюк у номінації «Краща тележурналістська робота»:

• «Серпом по…» №6 Інформаційна війна - Телеканал RTI «Вільні люди» (Україна).
  • Номінація «Студентська відеоробота»:

• «Спрага неба» (художній короткометражний фільм) – Анастасія Борсук – студентка 4-го курсу Київського міжнародного університету;
  • «Дозвіл на заборону» (художній короткометражний фільм) – Ганна Цуріка – випускниця Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету.
  • Номінація «Науково-пізнавальна програма»:

• «Світ особистості. Мушкетери Івана Виговського» - (Анна Іваницька, Ірина Харитоненко) Філія ПАТ «НСТУ» Київська РД «Центральний канал»;
  • «Я зможу ІІ (Випуск 3)» - Телеканал «Нова Волинь».
  • Номінація «Пізнавальна програма для дітей і молоді»:

• «Дітонатор» - Херсонська ТРК «Скіфія»;
  • «Молодіжний міх» - Вінницька ТРК «Вінтера»;
  • «Правдиве шоу з Євою Бажен», «Синій Кит» - Філія ПАТ «НСТУ» Київська РД «Центральний канал».
  • Номінація «Постановочна програма»:

• «Розовое платье для контемпа» - Студія авторських програм «Маяк», Кіношкола «Суперстар».
  • Номінація «Публіцистична програма»:

• «Польова пошта: кур’єрська служба в зоні АТО» - Військове телебачення в Україні.
  • Номінація «Анімаційна відеоробота»:

• «Метаморфози війни: контамінація можливого» - Марина Ілляхова та Сергій Байдецький.
  • Номінація «Відеокліп»:

• «Считалки детские» - студія авторських програм «Маяк», Кіношкола «Суперстар».
  • Вітаємо переможців
    XI Всеукраїнського VІІІ Міжнародного фестивалю
    «Молоде телебачення» імені В. Чубасова,
    бажаємо нових професійних здобутків і перемог!