XI Всеукраїнський VІІІ Міжнародний некомерційний фестиваль «Молоде телебачення» імені В.Л. Чубасова

25 - 26 травня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбувся ХІ Всеукраїнський VІІІ Міжнародний некомерційний фестиваль «Молоде телебачення» імені В.Л. Чубасова, започаткований у 2004 році Київським міжнародним університетом спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, Національною спілкою кінематографістів України, Національною спілкою журналістів України.

Цьогорічний фестиваль присвячений пам’яті Андрія Бенкендорфа - видатного кінорежисера, заслуженого діяча мистецтв України, який багато років очолював журі фестивалю.

Відкриваючи фестиваль президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Х.В., проректор з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В. ще і ще раз підкреслили його приваблюючу силу вже однією тільки назвою, важливість для молодого покоління телевізійних професіоналів продемонструвати своє бачення сучасного світу, яке багато чим відрізняється від бачення старшого покоління та заявити про себе глядачеві. З кожним роком кількість учасників збільшується, а 2017 рік став рекордним, адже на фестиваль були представлені біля 300 вітчизняних та зарубіжних мистецьких доробок 28 із яких вийшли у фінал.

Роботи конкурсантів оцінювали відомі в Україні фахівці кіно і телебачення:

- Президент фестивалюІрина Дніпренко, член Національної спілки кінематографістів України, режисер-практик;
- Олександр Савенко – голова журі, директор філії ПАТ «НСТУ» «Київська РД» «Центральний канал»;
- Тетяна Цимбал – народна артистка України, академік Телевізійної академії України;
- Тетяна Ковтун – к.філол.н., викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського національного університету ім. Т.Шевченка;
- Вікторія Робочек – режисер ТРК «Золоті Ворота»;
- Світлана Порожна – режисер кіно і телебачення.
Почесним гостем фестивалю була Доріс Майданюк - 1-й секретар посольства ФРН в Україні.

Активними учасниками фестивалю стали студенти Інституту телебачення кіно і театру Київського міжнародного університету, і не тільки учасниками, а й переможцями.

Вітаємо з перемогою:

Гран-Прі:

Спеціальний приз імені кінорежисера Андрія Бенкендорфа у номінації «Постановочна робота»:

• «Апостол миру» (художній короткометражний фільм) - Владислав Ус - студент 4-го курсу Київського міжнародного університету).
  • Спеціальний приз імені Тамари Щербатюк у номінації «Краща тележурналістська робота»:

• «Серпом по…» №6 Інформаційна війна - Телеканал RTI Вільні люди (Україна).
  • Номінація «Студентська відео робота»:
  • «Спрага неба» (художній короткометражний фільм) – Анастасія Борсук – студентка 4-го курсу Київського міжнародного університету;
  • «Дозвіл на заборону» (художній короткометражний фільм) – Ганна Цуріка – випускниця Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету.
  • Номінація «Науково-пізнавальна програма»:
  • «Світ особистості. Мушкетери Івана Виговського» - (Анна Іваницька, Ірина Харитоненко) Філія ПАТ «НСТУ» Київська РД «Центральний канал»;
  • «Я зможу ІІ (Випуск 3)» - Телеканал «Нова Волинь».
  • Номінація «Пізнавальна програма для дітей і молоді»:
  • «Дітонатор» - Херсонська ТРК «Скіфія»;
  • «Молодіжний міх» - Вінницька ТРК «Вінтера»;
  • «Правдиво шоу з Євою Бажен», «Синій Кит» - Філія ПАТ «НСТУ» Київська РД «Центральний канал».
  • Номінація «Постановочна програма»:
  • «Розовое платье для контемпа» - Студія авторських програм «Маяк», Кіношкола«Суперстар».
  • Номінація «Публіцистична програма»:
  • «Польова пошта: кур’єрська служба у зоні АТО» - Військове телебачення в Україні.
  • Номінація «Анімаційна відео робота»:
  • «Метаморфози війни:контамінація можливого» - Марина Ілляхова та Сергій Байдецький.
  • Номінація «Відеокліп»:
  • «Считалки детские» - студія авторських програм «Маяк», Кіношкола «Суперстар».
  • Вітаємо переможців
    XI Всеукраїнського VІІІ Міжнародного фестивалю
    «Молоде телебачення» імені В. Чубасова,
    бажаємо нових професійних здобутків і перемог!