ЕКСКУРСІЙНИЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ КиМУ ДО БУДИНКУ УРЯДУ УКРАЇНИ

7 квітня 2017 року студенти Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ спеціальностей «Міжнародні відносини», «Туризм» та «Правознавство», разом з організаторами проф. Тіменко І.В. (директор Інституту міжнародних відносин, к.філол.н.), доц. Судак І.І. (заступником завідувача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, к.і.н.), доц. Панфіловою Ю.М. (директор Юридичного інституту, к.ю.н.) відвідали Будинок Уряду України, а також Музей історії урядів України, ознайомились з роботою українських високопосадовців.

Пройшовшись коридорами будівлі уряду, відвідувачі відчули «дух епохи». Окрім того, студенти змогли оглянути Великий і Малий зали засідань Кабміну.

Відомо, що діяльність будь-якого органу державної влади нині неможливо уявити без прес-служби та відповідних приміщень для проведення комунікації з журналістами. Таке приміщення в будинку уряду (прес-центр) у своєму розпорядженні має і Кабмін, яке мали змогу оглянути студенти.

У Музеї історії урядів України студенти дізналися про сторічну історію створення і діяльності урядів України, його будівлі (в Харкові та Києві), ознайомилися з важливими державницькими документами в історії діяльності найвищого органу виконавчої влади, а також з відомими історичними постатями. Крім того, відвідувачі були вражені відтворенням «старовини» кабінетів держслужбовців того часу, їх автентичністю.

Тому можемо підсумувати, що студенти з інтересом відвідали головну будівлю виконавчої гілки влади держави.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ