Екскурсія до редакції газети «Вечірній Київ»

24 березня 2017 року студенти ІІ курсу Інституту журналістики КиМУ відвідали з ознайомчим візитом редакцію комунальної газети «Вечірній Київ». Організатор – к.філол.н. Козак В.А. (доцент кафедри соціальних комунікацій).

«Вечірній Київ» — найстаріша україномовна щоденна громадсько-політична газета Києва. Історія, якої розпочинається з далекого січня 1906 року. За довгі роки існування газета була закрита, відроджена, змінювала назву, формат, переживала dсі перемоги та негаразди, що випали на долю нашого народу. З проголошенням незалежності до газета прийшов розквіт, на цей період припадає рекордна кількість видання (близько 130 тисяч примірників), яка і донині тримає марку. Так, 3 січня 2017 року, улюблена газета киян «Вечірній Київ» святкує цікаву дату – 111 років свого існування.

Студенти мали змогу поспілкуватись із головним редактором газети Максимом Олександровичем Філіпповим, який спочатку розповів про історію створення газети, насамперед зупинився на роботі видання, пов’язані з основними практичними аспектами газетного виробництва, і відповів на всі запитання, що були поставлені аудиторією.

Візит мав велике практичне значення для студентів, адже вони мали змогу ознайомитися зі специфікою професії завдяки журналістам-практикам, на власні очі побачити всі етапи додрукарської підготовки (розробка макета, дизайну, верстки), а також редагування, коректуру видання, поліграфію, друк сигнального примірника газети.

КиМУ КиМУ