Участь студентів і науковців КиМУ в дискусії
в межах проекту «КСВ для інвесторів»

29 вересня 2017 року відбулася відкрита дискусія «Impaсt Investing: інвестиції, що діють», організована Центром «Розвиток КСВ» у межах проекту «КСВ для інвесторів».

За міжнародним визначенням «Impaсt Investing» - це інвестиції в соціальний ефект або інвестиції, що спрямовані на досягнення вимірюваного соціального впливу. Інпакт-інвестування відрізняється від комерційного інвестування тим, що його головним завданням є соціальний вплив.

Учасниками дискусії були обговорені питання:
    1. Що таке імпакт-інвестмент для України і в Україні?
    2. Які приклади імпакт-інвестицій існують в Україні?
    3. Як збільшити імпакт-інвестиції в Україні?
    4. У яких сферах можна збільшити імпакт-інвестиції в Україні?

У роботі форуму взяли участь науковці Економічного факультету Київського міжнародного університету: професор Гончаров Ю.В., доцент Могилевська О.Ю. та студенти Чеморда Павло, Ляхов Євген, Коральов Дмитро, Устименко Надія, Ковчер Юлія, Колесов Андрій, які під час роботи в малих групах запропонували власні ідеї та механізми їх утілення в процеси інвестування в освіту. Пропозиції були підтримані учасниками форуму.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ