Святкування Дня юриста в КиМУ

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Свято встановлено згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України. Це професійне свято для тих людей, які захищають права та свободу українських громадян. До цієї дати в Юридичному інституті зазвичай проводиться ціла низка заходів і кульмінаційним моментом стають урочистості.

Цьогоріч святкування Дня юриста відбулося 6 жовтня 2017 року в актовій залі, учасниками якого стали студенти та викладачі Коледжу та Юридичного інституту КиМУ.

На початку заходу з вітальним словом до учасників свята звернулася проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор Т.В. Данченко, котра від імені президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна привітала всіх із професійним святом, побажала здоров’я й натхнення в навчанні та професійній діяльності, звернула увагу присутніх на важливість професії юриста, передусім у часи змін і реформ.

Із професійним святом привітав колег директор Юридичного інституту професор А.І. Суббот (д.ю.н.), наголосовши, що професія юриста – одна з найгуманніших професій. В урочистій обстановці професійного свята Тетяна Володимирівна та Анатолій Іванович вручили своїм колегам грамоти за плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів: доценти Сапарова А.О., Ткаченко О.В., Рябуш Л.А., Корнієнко Є.В. та викладач Олещук А.І.

Без нагород цього дня не залишились і студенти. Грамоти одержали найкращі студенти, члени студентського наукового товариства спецільностей «право» та «міжнародне право»: Бреус Віолетта, Пановик Олег, Федоренко Валентин, Баула Марина, Кашнікова Валерія, Бєлкіна Катерина, Томсон Олександр, Грозян Вікторія, Скрипник Анастасія, Логвиненко Анна, Цемко Діана, Мейсар Костянтин та Коледжу КиМУ спеціальності «правознавство»: Красман Катерина, Нагненна Аліна, Халюк Анастасія, Коваленко Валерія, Кучеренко Дар’я, Поліщук Діана, Чучвага Костянтин.

Cвятковий настрій в актовій залі створили студенти Юридичного інституту та Коледжу концертною програмою, переконавши присутніх не тільки у власних професійних знаннях, а й у своїх творчих здібностях.

Шановні колеги й студенти - майбутні правники!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня юриста!
Успіхів вам у навчанні, у професійній діяльності на ниві юридичної освіти,
міцного здоров’я, благополуччя!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ