День студента в КиМУ

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень . Саме зі студентства формується українська національна еліта, майбутнє України.

17 листопада 2017 року студенти Київського міжнародного університету та Коледжу, разом зі студентською спільнотою усього світу, відзначили Міжнародний День студента. До них залюбки приєдналися викладачі, доценти, професори, члени ректорату всіх навчально-наукових підрозділів великої «кимушної» родини.

Актова зала КиМУ оплесками та оваціями зустріла ведучу свята - професора Данченко Т.В., проректора з навчально-виховної роботи, адже саме під її керівництвом підготовка до свята передбачала визначення кращих із кращих студентів в навчальній та науковій діяльності, профорієнтаційній роботі серед абітурієнтів, створенні позитивного іміджу Київського міжнародного університету, в конкурсах на «Кращу студентську груп», «Кращу кімнату в гуртожитку», переможця університетського турніру з баскетболу «Збірна студентів проти збірної викладачів», який щорічно викликає інтерес серед студентів та викладачів.

Вітаючи студентів зі святом, президент університету, професор Хачатурян Х.В., зазначив, що день студента – це свято, яке не знає національностей та віку, студентство – це період величезних можливостей для самореалізації молоді, побажав кожному, хто навчається у КиМУ, нових висот на шляху до знань, перемог, особистого щастя та нагородив грамотами 39 студентів–переможців оголошених конкурсів, а також переможця баскетбольного турніру – команду викладачів (капітан – Сініченко С.В. – директор Ліцею КиМУ).

Додали усім піднесеного настрою та виступили з вітальною піснею помічниці ведучої, наймолодші члени «кимушників» Шумигора Єлизавета та Казарян Мар'яна, учениці 6-го класу Ліцею КиМУ.

Ну, а надалі розпочалися сюрпризи від викладачів: бурхливими оплесками, оваціями студенти зустріли вокальні дуети професора Вяткіної Т.Г. та доцента Дьомічева К.Е.; доцента Самойлова О.Ф. та викладача Рибаєвої Д.Є.; вокальну групу, у минулому випускників КиМУ, а нині аспірантів та кандидатів наук у складі: Алексаняна В.І., Терехової М.А., Клика Б.О., Скиби О.М., Самойлова О.Ф., Рибаєвої Д.Є.

Стоячи студенти та викладачі аплодували за прекрасну пісню у виконанні Данченко Т.В. та танцювальному ансамблю студентів спеціальності «Сценічне мистецтво» на чолі з викладачем–режисером Демченко В.П. за феєричне музично-хореографічне вітання.

Шановні студенти, зі святом вас!
Бажаємо міцного здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції!
Нехай сьогоднішня відчайдушність, сміливість і молодість будуть з вами на все життя, працюйте й розвивайтесь!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ