Круглий стіл "Актуальні проблеми кримінального права та процесу"

24.04.2017

24 квітня 2017 року в Юридичному інституті Київського міжнародного університету відбулося засідання круглого столу на тему: "Актуальні проблеми кримінального права та процесу", учасники якого стали студенти спеціальності правознавство Юридичного інституту та Коледжу КиМУ.

Модераторами круглого столуКорнієнко Є.В. (к.ю.н., доцент кафедри публічно-правових дисциплін) та Москалюк Ю.Д. (к.ю.н., доцент кафедри публічно-правових дисциплін).

Під час проведення круглого столу були обговорені питання:
  • «Заходи забезпечення кримінального провадження» - Кашнікова Валерія (ІІІ курс ЮІ);
  • «Домашній арешт як запобіжний захід в кримінальному процесуальному праві» - Якимів Ілона (ІІІ курс Коледжу ПР);
  • «Кримінально-правова характеристика заподіяння тяжкої шкоди при перевищенні меж необхідної оборони» - Ольшевська Ольга (ІІІ курс Коледжу ПР);
  • «Голографічні захисні елементи як предмет злочинів у сфері господарської діяльності» - Шевченко Максим (IV курсу ЮІ);
  • «Кримінальна відповідальність за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї» - Мельник Марина (IV курсу ЮІ).

Підбиваючи підсумки круглого столу, учасники отримали змогу донести своє бачення актуальних проблем кримінального права та процесу та отримати цікаві знання і від інших доповідачів.