Участь науковців КиМУ у XVIII Всеукраїнській
Я-конференції шкіл ЮНЕСКО

24 березня 2017 року у м. Буча (Київська область) в Головному навчальному центрі «Зелена Буча» провідні науковці Київського міжнародного університету професор А.І. Некряч (д.політ.н., проректор з наукової роботи) та професор С.В. Рудаківська (к.філос.н., проректор з довузівської роботи КиМУ) взяли участь у XVIII Всеукраїнській Я-конференції шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося робити, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій», організованою Гуманітарною гімназією «Гармонія» Дніпровського району (директор Чинок О.І.) за підтримки Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та Національного координатора проекту ПАШ ЮНЕСКО Глоби Марії.

Мета конференції – активізувати розробку і впровадження в освітній процес механізмів, що відповідають стратегічним завданням ЮНЕСКО щодо трансформації освітнього ландшафту школи в умовах потужного процесу реформування вітчизняної освіти заради цінностей, розвитку талантів і мотивації.

У конференції взяли участь команди понад 25 навчальних закладів України, які мали можливість продемонстрували власне бачення щодо трансформації освітнього процесу.

Програма конференції передбачала проведення пленарного засідання, у якому взяли участь професора Некряч А.І. з темою «Людина XXI століття: якою вона буде» та професор Рудаківської С.В. - «Навички людини майбутнього як основа конкурентоспроможної особистості».

Конференція проходила в атмосфері активного спілкування та обміну думками щодо бачення сучасної освіти. Кожна з команд отримали сертифікати учасників, а також дипломи за особливі погляди на трансформацію освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій. По завершенню театральна студія НВК Гуманітарна гімназія "Гармонія" представила присутнім спектакль "Сміливість бути щасливим".

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ