Вітаємо переможців заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

29.03.2017

28-29 березня 2017 р. в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого (м. Харків) відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук.

На конкурс надійшло 195 робіт із 50 вищих навчальних закладів України. До участі в підсумковій конференції було запрошено 59 студентів із 21 ВНЗ.

Оцінювала виступи конкурсантів галузева конкурсна комісія у складі провідних учених України. За їх результатами студенти Київського міжнародного університету вибороли:
  • Диплом ІІІ ступеня
  • Баула Марина (студентка ІІІ курсу Юридичного інституту, спеціальність «Правознавство»), науковий керівникк.ю.н. Ткаченко О.В. (доцент кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін КиМУ).
  • Дипломом учасника
  • Москаленко Людмила (студентка ІІ курсу магістратури Юридичного інституту, спеціальність «Міжнародне право»), науковий керівникк.ю.н. Панфілова Ю.М. (директор Юридичного інституту КиМУ, доцент).

Переможців і призерів привітали: голова галузевої конкурсної комісії Гетьман А.П. (д.ю.н., професор, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), заступник голови галузевої конкурсної комісії Білінський Д.О. (к.ю.н., доцент кафедри фінансового права, голова Студентського наукового товариства Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

Вітаємо переможців і їх наукових керівників!
Зичимо наснаги в подальшій роботі, а також бажаємо творчих успіхів,
перспектив і професійного зростання в ім’я процвітання незалежної України!