Святкування 8 Березня у КиМУ!

КиМУ

8 Березня – свято весни, любові та краси, одне з найсвітліших у країні свят, не обійшло уваги і жінок Київського міжнародного університету, Коледжу та Ліцею КиМУ.

7 березня 2017 р. на честь свята в актовій залі відбулось урочисте святкування, феєричний концерт, підготовлений Студентським парламентом (голова – Анастасія Чоботок, спеціальність - театральне мистецтво) під керівництвом професора Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи).

Відкриваючи урочисту частину свята, президент Університету, професор Хачатурян Х.В. привітав усю жіночу половину колективу зі святом, висловив слова глибокої вдячності колегам за їх внесок у загальний доробок Київського міжнародного університету – а це понад 200 прекрасних, розумних, самовідданих жінок, які працюють з повною віддачею, створюють атмосферу поваги та гармонії, прагнуть і досягають найкращих результатів у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Програма святкового концерту була динамічною, виконавська майстерність і сценічна культура емоційно підкорили присутніх у залі, викликали бурхливі оплески та овації, зокрема музично-хореографічна постановка «Через терни до зірок» у виконанні студентів II курсу спеціальності сценічне мистецтво (постановник – Валерія Демченко, викладач акторської майстерності). Ведучими програми, звичайно ж, були юнаки, студенти спеціальностей право, міжнародне право та міжнародні відносини Микита Луценко, Денис Ромась, Антон Горупашенко та Роман Самойленко (Коледж), які своїми жартами додали гарного настрою присутнім. Прекрасними вокальними номерами вітали жінок Андрій Туровець (Коледж КиМУ), Скрипник Анастасія (міжнародне право), Анастасія Чоботок (сценічне мистецтво), Анна Коптенко (міжнародне право), Заїка Олександр (сценічне мистецтво) та Ярослав Кунцяк (міжнародні відносини). Можна з упевненістю сказати, що святкування 8 Березня пройшло сердечно та щиро, з гарним настроєм у теплому колі «кимушної» родини.

Це по-справжньому світле та весняне свято нагадало
про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті – кохання, сердечність і вірність.
Нехай ці високі почуття надихають нас завжди, незалежно від пори року!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ