Лекція для студентів-правників: «Адвокатура, діяльність адвоката»

01.03.2017

Юриспруденція – широка і різноманітна галузь, яка зачіпає всі сфери нашого життя. Закони зробили наше суспільство цивілізованим, завдяки їм ми можемо бути спокійними за власну безпеку, життя і майно. Нині існує цілий спектр юридичних професій, серед яких - професія адвоката.

Саме темі «Діяльність адвоката» 1 березня 2017 року і була присвячена лекція Олександра Чернихголови комітету фінансового права Асоціації адвокатів України, керуючого партнера Yours Lawyer для студентів І-ІІ курсу спеціальності «Право» Коледжу КиМУ та студентів Університету спеціальності «Міжнародне право».

Зустріч відбулася за ініціативи Студентського парламенту КиМУ, зокрема голови комітету з питань правового врегулювання, студентки ІІ курсу Коледжу спеціальності «Право» Злати Гуцуляк.

Лекція була зорієнтована на студентів-юристів, які в майбутньому планують обрати шлях адвоката.

30 11/2017
11 11/2017
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)