Конференція студентів Коледжу КиМУ «Україна в європейському просторі: проблеми та перспективи розвитку»

22.03.2017

22 березня 2017 року в Коледжі Київського міжнародного університету відбулась ІІІ студентська науково-практична конференція «Україна в європейському просторі: проблеми та перспективи розвитку». Модератор – Федько О.Л. (заступник директора Коледжу з виховної роботи).

У конференції взяли участь: професор Петренко Т.М. (директор Коледжу КиМУ), доцент Глівінська Ю.В. (заступник директора Коледжу КиМУ, к.е.н.), доцент Самойлов О.Ф. (голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КиМУ, директор Інституту журналістики, к.і.н.), доцент Ткаченко О.В. (к.ю.н., викладач циклової комісії з права) та студенти Коледжу КиМУ спеціальностей: «Фармація», «Туристичне обслуговування», «Видавнича справа та редагування», «Правознавство».