Фестиваль талантів в Київському міжнародному університеті

23.03.2018

В період від 19 до 23 березня в стінах Київського міжнародного університету пройшов відкритий фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Об’єднана Святошинська сцена» (організатор - Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації).

Учасниками фестивалю стали 14 талановитих колективів дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району. Протягом 5 днів роботи конкурсу учасники продемонстрували власні постановки в найрізноманітніших жанрах: музично-драматичний і театр ляльок, мініатюри, літературні читання, вертеп та ін.

Оцінювало виступи конкурсантів професійне журі, у складі якого були:

• Лілія Ревуцька – завідувач сектору з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  • Ольга Пучкова – головний спеціаліст сектору з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації;
  • Ніна Ільїна – заслужена артистка України, директор Інституту театрального мистецтва КиМУ;
  • Валерія Демченко – режисер, балетмейстер, художній керівник театру-студії «5.1», доцент кафедри сценічного мистецтва КиМУ;
  • Світлана Рослякова – директор Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва.

23 березня відбулася церемонія нагородження, на якій було відзначено найкращі колективи-учасники. Вітали та нагороджували грамотами, дипломами, сертифікатами та кубками переможців, почесні гості заходу: начальник управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Дубовецький Ю.О., директор Інституту театрального мистецтва, заслужена артистка України, проф. Н.О. Ільїна, проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., проф. С.В. Рудаківська.

До урочистої частини закриття фестивалю долучилися студенти ІІ курсу Інституту театрального мистецтва, зігравши на головній сцені КиМУ одну зі своїх самостійних робіт, казку «Вінні Пух», яка викликала шквал позитивних емоцій у всіх учасників і гостей фестивалю.

Київський міжнародний університет щиро вітає всі творчі колективи
з перемогами в «Об’єднаній Святошинській сцені» і бажає подальшого творчого натхнення!

23 05/2018
23 04/2018