Cтудентська Ліга Сміху в КиМУ

05.04.2018

У 2018 році Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА, за підтримки студії «Квартал 95», реалізується проект розвитку студентської творчості «Студентська Ліга сміху», який з кожним днем набуває все більшої популярності серед студентської молоді, адже це прекрасна можливість для студентів продемонструвати свої інтелектуальні здібності, креативність, оргінальність жанрів, гру, яка не тільки розважає, а й розвиває.

5 квітня 2018 року актова зала Київського міжнародного університету зібрала 12 студентських команд та біля 1000 вболівальників, тобто – повний аншлаг!

Зірковий ведучий шоу – Степан Казанін, студія «Квартал 95» та тренери:
Вова Шумкоактор студії «Чорний квадрат»;
Ірина Хоменкоакторка студії «Мамахохотала»;
Діма Сєрковведучий «Синдикат ведучих «BLA-BLA-BLA»;
Володимир Алексєєнкокапітан команди «Вот эти парни».

Команди, які представляли вищі навчальні заклади - КПІ ім. І. Сікорського, Київський міжнародний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Київський національний університет технології та дизайну, Національний авіаційний університет, Київський національний лінгвістичний університет - вже мали багату КВНівську історію та з задоволенням долучилися до нового проекту, який надає можливість отримати новий досвід імпровізаторів, нових тем і жартів, емоційного задоволення від спілкування зі сцени, читати відгуки в соціальних мережах: Круто! Енергійно! Захоплююче! Ви найкращі!

Студенти Київського міжнародного університету, звичайно, вболівали за свою команду «Хід конем» у складі студентів: капітан - Цубера Олексій (міжнародне право), члени команди – Туровець Андрій та Вертюх Ярослав (сценічне мистецтво), Трикоз Вікторія (міжнародні відносини), Михальська Олеся (аудіовізуальне мистецтво), Власюк Лідія (журналістика), Алмамедов Орхан (туризм), яка продемонструвала зі сцени актової зали іскрометний гумор, кмітливість, миттєві веселі експромти. Команда вдячна за підтримку та допомогу в підготовці до участі у фестивалі професору Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи), Анастасії Чоботок (голова студентського парламенту КиМУ, 3-й курс, сценічне мистецтво), Алексаняну В.І. (викладач).

Вітаємо команди, які відібрані тренерами для продовження боротьби у Фестивалі Студентської Ліги сміху:

• «Кайфун» (КНУТД) та «Непохожие» (КНУ ім. Т. Шевченка) – тренер Вова Шумко;
  • «Не коренные киевляне» (КПІ ім. І. Сікорського) та «Я хочу от тебя идей» - тренер Ірина Хоменко;
  • «Э.Т.О.» (КНТЕУ) та «Дальнее плавание» (КПІ ім. І. Сікорського) – тренер Діма Сєрков;
  • «Станція метро Олімпійська» (КНЛУ) та «Лови кураж» (НАУ) – тренер Вова Алексєєнко.

Усім командам дякуємо за неймовірний позитив та віддачу!
Радимо не зупинятися у своєму розвитку!
А вболівальникам - за теплий прийом та підтримку!

23 04/2018
19 04/2018