«Журналістика – це не професія, а стан душі» майстер-клас Олени Федорової

21.12.2016

Яким повинен бути журналіст XXI століття? Де можна отримати розуміння професій журналіста, телевізійника, рекламіста, інформацію щодо створення власного медіа-бізнесу та ознайомитись із досвідом роботи відомих журналістів?

Ці та інші питання хвилюють як абітурієнтів, так і студентів. 20 та 21 грудня 2016 року Олена Федорова, член Національної спілки журналістів України та Латвії, професійний журналіст, засновник Школи сучасних комунікацій «Taktika» м. Рига, провела майстер-класи для студентів I курсу спеціальності журналістика та учнів міжнародної медіашколи міста Києва у стінах Київського міжнародного університету. Організатордоцент Кулієва Т.В., директор Інститут журналістики КиМУ.

Пані Олена розповіла про власний шлях становлення як журналіста, акцентувавши увагу на такому:
  • журналісту повинно бути цікаво все, адже сучасний журналіст має бути універсалом з точки зору ерудиції, розвивати і проявляти гнучкість у сприйнятті нових, навіть несподіваних знань. «Якщо робота вас захоплює настільки, що ви забуваєте про час, тоді ви на своєму місці», - стверджує О.Федорова;
  • сучасний стан соціальних комунікацій вимагає від журналістів додаткових навичок, переосмислення багатьох принципів роботи.

Саме це стало причиною створення пані Оленою Школи сучасних комунікацій «Taktika» в м. Рига, завданням якої є дати абітурієнтам розуміння професії журналіста, інформації щодо Інтернет-комунікацій і маркетингу. У школі вчать також «правильноговоріння», розуміння жестів і міміки співрозмовника.

Професійний досвід Олени Федорової викликав інтерес учнів медіа школи, вони взяли активну участь в обговоренні теми, висловлювали власне бачення ролі журналіста в суспільстві, майстер-клас перейшов у формат дискусії.

Наприкінці зустрічі проректор Київського міжнародного університету проф. С.В. Рудаківська привітала Олену Федорову з ювілеєм (40-річчям від дня народження) та висловила сподівання на продовження її співпраці з КиМУ.

26 06/2018
23 05/2018