Участь науковців КиМУ в науково-практичній конференції Київської гімназії східних мов №1

27.10.2016

27 жовтня 2016 р. провідні науковці Київського міжнародного університету професор А.І. Некряч (д. політ. н., член-кореспондент Академії політичних наук України), професор С.В. Рудаківська (к.філос.н.), професор І.П. Ющук (к.філол.н.) взяли участь у роботі ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференція «Україна – країни Сходу в ХХІ столітті в діалозі мов, культур, педагогічних систем: ціннісні виміри особистості», організованою Київською гімназією східних мов №1 (директор – О.І. Проскура) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту педагогіки НАПН України, Управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації та Київського міжнародного університету.

У науково-практичній конференції взяли участь також науковці Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Київського університету ім. Б. Грінченка, а також директори та викладачі-методисти понад 50 шкіл України.

Почесними гостями конференції стали дипломатичні представники посольств країн, акредитованих в Україні: пан Шин Кю Хо - Консул Посольства Республіки Корея; пан Давуд Жалуд - Консул Посольства Палестини; пан Онур Демірбаш - другий секретар Посольства Турецької Республіки. Серед гостей був присутній пан Сун Кевен - директор Інституту Конфуція при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Відкриваючи пленарне засідання конференції, директор Київської гімназії східних мов №1 – асоційованої школи ЮНЕСКО - О.І. Проскура подякувала всім присутнім освітянам за плідну співпрацю та підтримку, зазначивши, що саме з Київським міжнародним університетом Гімназія східних мов співпрацює вже багато років поспіль, успішно реалізуючи спільний проект «Школа-КиМУ: партнери в освіті».

У виступах учасників конференції були відображені питання європейського вибору України в контексті внутрішніх і зовнішніх викликів Європейського Союзу (проф. А.І. Некряч - КиМУ); культурного діалогу між західною та східною цивілізаціями (проф. С.В. Рудаківська - КиМУ); формування мовного середовища як важливої складової входження України в європейський цивілізаційний простір (проф. І.П. Ющук – КиМУ); основ компетентності мовної особистості учня (проф. Н.Б. Голуб – д.пед.н, Ін-т педагогіки НАПН України); діалогу культур як актуальної методологічної парадигми побудови змісту навчання іншомовного спілкування (проф. В.Г. Редько – к.пед.н.- НАПН України) та інші.

Відповідно до плану співпраці 15 листопада 2016 року відбудеться «День Київської гімназії східних мов №1 у КиМУ», у якому візьмуть участь близько 200 гімназистів 9-11 класів. Програма Дня передбачатиме знайомство зі спеціальностями освітніх рівнів бакалавр (КиМУ) та молодший спеціаліст (Коледж КиМУ), керівництвом структурних підрозділів, матеріальною базою, а також пропонуватиметься відео презентація, музично-хореографічне вітання від студентів Інституту телебачення, кіно і театру, психологічний тренінг (мета – орієнтація учнів щодо вибору майбутньої професії), майстер-класи: «Дипломат–ерудит»; «Я і Європа» - пізнавальна вікторина; «Захоплююче країнознавство і туризм»; «Я знаю світ в якому і живу»; «Я і Україна».

Хід конференції висвітлювали журналісти телевізійної програми «Студентський квиток» Київського міжнародного університету.