Свято весни і любові в Київському Міжнародному Університеті

09.03.2016

"Ще не стерлися спогади святкового концерту, присвяченого Міжнародному жіночому дню, організованого учнями Ліцею КиМУ 4 березня, а вже 9 березня студенти і викладачі мали змогу переконатись у творчому невгамовному потенціалі студентів Університету і Коледжу КиМУ.

Цьогорічний концерт був організований Студентським парламентом КиМУ на чолі з Рибаєвою Діаною. Команда СтП проявила чудеса організаторського і креативного таланту і створила видовище, від якого не можна було відірвати погляду. На головній сцені Університету студенти всіх спеціальностей демонстрували власні таланти у сферах хореографії, вокалу й акторської майстерності. Зі щирими вітаннями виступив президент Університету проф. Хачатурян Х.В., який зазначив, що свято Міжнародного жіночого дня 8 Березня кожного року нагадує всім нам про те, що ми повинні цінувати наших дівчат, жінок, мам, бабусь, адже без прекрасної половини людства цей світ втратив би свою красу. Бурхливі емоції та бурхливі оплески супроводжували виступ кожного артиста. Атмосфера світлого й радісного свята пронизувала кожен куточок зали й невеличкою іскрою назавжди залишилась у серцях глядачів.

Дорогі жінки!
Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!