ВІТАННЯ ПРОФЕСОРУ І.В. ВОЛЖЕНЦЕВІЙ ВІД КОЛЕГ І СТУДЕНТІВ

Викладачі та студенти Київського міжнародного університету щиро вітають доктора психологічних наук, професора кафедри психології Інституту лінгвістики та психології КиМУ, академіка Української технологічної академії Волженцеву Ірину Вікторівну з отриманою нагородою – орденом «Знак Пошани».
Нагорода Ірині Вікторівні – це визнання її багаторічної плідної інноваційної діяльності в науково-освітній галузі, авторські винаходи, зокрема, розробка нової вітчизняної технології поліфункціональної регуляції психічних станів особистості.
Ірина Вікторівна – автор понад 120 публікацій, серед них 52 публікації в наукових спеціалізованих виданнях України та міжнародних виданнях.

Бажаємо нових творчих здобутків, шановна Ірино Вікторівно, плідної наукової діяльності, невичерпної енергії на освітянській ниві!

КиМУКиМУКиМУ