Валентинка від КиМУ, або як студенти святкували
День Святого Валентина

Уже традиційно 14 лютого студенти Київського міжнародного університету долучаються до щорічного святкування Дня святого Валентина. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, набуває все більше популярності в Україні. Недарма його відзначають напередодні весни, пори року, коли почуття прокидаються разом з природою, стають ще сильнішими. За переказом це свято пов'язане із вшануванням великомученика Валентина-священика, який усупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих.

Цьогоріч до святкування Дня святого Валентина долучились учні Ліцею КиМУ, де вже від самого ранку панувала святкова атмосфера: учні випустили святкові газети, дарували один одному валентинки, а після уроків продовжили святкування в актовій залі університету, де до них приєднались і викладачі на чолі з директором Ліцею Сергієм Володимировичем Сініченком, який привітав усіх присутніх зі святом і наголосив, що саме любов об'єднує покоління та допомагає долати життєві перешкоди. Звичайно, що родзинкою стала підготовлена ліцеїстами концертна програма, зокрема вистава «Мандрівка країною любові».

Свято продовжили святкувати студенти Коледжу та Університету, організувавши вечір акустичної музики (організатор – Студентський парламент, голова – Анастасія Чоботок). Серед музичного репертуару для акустик-івенту студенти обрали пісні тількио українських авторів і виконавців, таких, як Скрябін, Океан Ельзи, Бумбокс та ін. Приємно, що акустичні вечори стали вже традицією і мають своїх постійних прихильників і слухачів серед студентів КиМУ.

Ведучі свята Грозян Вікторія та Ромась Денис перетворили вечір на святкове дійство з піснями, танцями, конкурсами, провели його в теплій, романтичній атмосфері. Справжнім сюрпризом для всіх, став конкурс «Найромантичніша пара», переможцям якого (Литвин Євгенія та Корсун Ростислав) було вручено сертифікат на вечерю в одній з найпопулярніших кав’ярень столиці.

Окрім студентів КиМУ, учасниками свята були професор Т.В. Данченко - проректор з навчально-виховної роботи; доценти О.Ф. Самойлов - директор Інституту журналістики та О.О. Нагачевська - директор Інституту лінгвістики та психології; адміністрація Ліцею КиМУ – директор С.В. Сініченко, заступник директора Н.О. Депутат.

«Хочеться подякувати за теплу атмосферу всім, хто долучився до нашої ідеї, і тим, хто був на цьому вечорі з нами. Обіцяємо, що такі вечори ще не раз зігріватимуть нас!» - поділилася своїм враженням організатор заходу, голова студентського парламенту Анастасія Чоботок.

Дорогі студенти, викладачі!
Бажаємо, щоб любов робила всіх нас добрішими, сильнішими,
а серця наповнювалися теплом і ніжністю!
Цінуйте, бережіть, любіть один одного!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ