Урочистості з нагоди посвяти першокурсників - 2016 у студенти Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ

1 вересня 2016 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулась урочиста церемонія посвяти у велику єдину сім'ю ліцеїстів, колежан і студентів Київського міжнародного університету, що є підтвердженням успішної реалізації концепції наступності в освіті, яка успішно здійснюється Київським міжнародним університетом протягом останніх 10 років.

Посвята у студенти - це не просто свято, це особлива подія в житті вчорашніх абітурієнтів, це свято єдності, віри у власні сили, можливість стати фахівцем нової української генерації.

В урочистостях взяли участь члени ректорату Київського міжнародного університету на чолі з його президентом, професором Хачатуряном Х.В. та почесні гості, серед них:
- Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, голова Інформаційного управління УПЦ Київського Патріархату;
- Левківський Казимір Михайлович – заступник директора інституту модернізації змісту освіти МОН України, професор.

Першокурсників і їх батьків тепло привітав президент Університету, професор Хачатурян Х.В., (почесний професор Оксфордського, Джорджтаунського університетів та університету Сорбонна), який підкреслив, що незважаючи на труднощі, які переживає наша країна, надія на її європейське майбутнє є реальністю і наше завдання підготувати фахівців нової української генерації, дати міцні знання, відмінне володіння англійською мовою, можливість, крім українського, отримати європейський диплом, бути конкурентоспроможними на вітчизняному і міжнародному рівнях.

Благословення на успішне навчання першокурсники отримали від почесного гостя Архієпископа Євстратія УПЦ Київського Патріархату. Професор Левківський К.М. побажав студентам сумлінного навчання, успішного пізнання світу науки та обраної професії, а науковцям університету - нових творчих досягнень на освітянській ниві. Проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В. оголосила вітання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України студентам і викладацькому складу з побажанням успіхів у навчанні та науковій праці в новому 2016-2017 н.р.

На адресу Київського міжнародного університету надійшли вітання з початком нового навчального року від європейських університетів-партнерів Київського міжнародного університету, а саме: Вищої Школи Бізнесу в Домброві Гурнічій, Сопотської Вищої Школи (Польща) та Вищої Школи Менеджменту Інформаційних Систем (Латвія).

Дружня родина Київського міжнародного університету та Коледжу поповнилась на 650 студентів. Коледж КиМУ, як відокремлений структурний підрозділ, провів успішний набір студентів, кількість яких перевищує обсяги вступної кампанії попередніх років. Територіально він розміщений у головному корпусі університету і співпраця між колективами Коледжу та Університету охоплює широке коло сфер діяльності: спільна навчальна, методична, виховна, інформаційна та профорієнтаційна робота; активісти органів студентського самоврядування здійснюють обмін досвідом та активно співпрацюють у комітетах, секціях, факультативах.

2016 року Київський міжнародний університет відкрив новий Стоматологічний факультет з власною клінічною базою для підготовки лікарів-стоматологів і провів перший успішний набір у межах ліцензованого обсягу.

Ведуча церемонії професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) надала слово голові студентського парламенту Рибаєвій Діані та Данченку Владу (голова ревізійної комісії студентського парламенту), які передали першокурсникам символічні ключ до знань і студентський квиток. Прийняли студентську символіку:
Женжірова Євгенія - студентка 1-го курсу фармації Коледжу КиМУ та
Євдотьєв Владислав - студент 1-го курсу Юридичного інституту, після чого першокурсники проголосили клятву студента Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ.

Офіційна частина закінчилася концертом старшокурсників, після чого робота продовжилась безпосередньо в навчально-наукових інститутах і факультетах.

Шановні першокурсники,
вітаємо зі вступом до світового студенства і бажаємо,
щоб ви стали фахівцями з високим рівнем культури та освіти,
людьми, які визначатимуть долю України.
Нехай студентські роки будуть наповнені цікавими подіями
і значними успіхами на обраному шляху!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ