Майтер-клас «Операторська майстерність»

14 лютого 2017 року на базі навчальної телестудії Київського міжнародного університету, відбувся майстер-клас для студентів I-II курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» за участі оператора першої категорії телеканалу СТБ Богдана Луговського (організатор – професор Мироненко М.О., заступник завідувача кафедри аудіовізуального мистецтва та виробництва).

Богдан – оператор відомих в Україні та поза її межами телевізійних реаліті-проектів «Хата на тата» і «Я соромлюсь свого тіла».

Фахівець ознайомив майбутніх телевізійників з аспектами інформаційної та постановчої роботи, яку виконує оператор. Під час майстер-класу між студентами та гостем відбувся діалог щодо того, з яким обладнанням працює оператор при зйомці в студії та на виїзді, як обирати та правильно використовувати в роботі світлові прилади, щоб отримати якісне зображення. Використавши професійну апаратуру навчальної телестудії КиМУ, Богдан показав, як створити контрове та фонове світло, застосовуючи при цьому кольорову фільтрацію.

На завершення, гість звернувся до студентів з порадою на майбутнє, яка, на його думку, допоможе їм у самореалізації на обраному шляху: «Пам’ятайте, з того, над чим ви працюєте вже зараз, буде складатися ваше майбутнє портфоліо, яке зарекомендує вас як фахівця. Тож, не бійтеся ставитися до справи, у яку вірите, фанатично, адже майданчик для втілення власних ідей у життя доволі широкий у нашій з вами галузі, колеги. Ви обрали надзвичайно творчий шлях, який потребує необхідних теоретичних знань, індивідуального смаку та практичної реалізації! До речі, перед нашою зустріччю мені повідомили, що студенти КиМУ знімають авторську програму «Студентський квиток». Тому я обов’язково перегляну наступний випуск і побачимо, як ви засвоїли мої практичні поради».

Зважаючи на те, що студенти активно ставили свої запитання гостю, можна впевнено стверджувати, що майстер-клас був надзвичайно корисним та інформативним.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ