МАЙСТЕР-КЛАС З РЕПОРТАЖНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Репортаж - один із самих живих і оперативних жанрів у журналістиці. Щоб стати справжніми професіоналами, майбутні фахівці ЗМІ зі студентських років повинні оволодіти основами підготовки телевізійних і радіоматеріалів жанру «репортаж».

Саме з цією метою 1 червня 2016 р., напередодні професійного свята – Дня журналістики, і був організований майстер-клас з репортером популярного інтернет-видання «Апостроф» – Сєдовою Яною, у минулому випускниці Київського міжнародного університету для студентів спеціальності журналістика Коледжу та Інституту журналістики КиМУ. Організатор – професор Кривошея Г.П. (директор інституту, заслужений журналіст України).

Гостя поділилася власним досвідом зі студентами методами успішної побудови редакційного завдання: як навчитися працювати з журналістським текстом подій, свідками яких вони стали, вміти відстежити їх розвиток, визначити ключові моменти, зафіксувати думки учасників та очевидців, працювати в режимі «живого ефіру» та «прямого включення», поєднуючи в собі висококласного журналіста, оператора та фотокореспондента.

Наостанок, Яна показала власний ексклюзивний репортаж зустрічі Надії Савченко в Україні після ув’язнення, котрий набрав більш ніж 300 000 переглядів на відео каналі YouToube та розповіла деталі, котрі залишилися за кадром.

В свою чергу, студенти проявили неабияку зацікавіленість до тем, висвітлених спікером, і зустріч набула формату дискусії.

Шановна Яно!
Студенти, викладачі Вашої Альма Матер вітають Вас з професійним святом,
Днем журналіста, бажають подальшого творчого зростання!

Ми Вами пишаємось!

КиМУ КиМУ КиМУ