Моделювання виборчого процесу в Україні студентами юридичного інституту КиМУ

11.11.2016

11 листопада 2016 року в Юридичному інституті Київського міжнародного університету відбулося моделювання виборчого процесу щодо обрання Президента України, у якому студенти другого курсу спеціальності «Право» мали змогу продемонструвати знання конституційного права та знання англійської мови, адже спостерігачами на виборчій діяльнці були представники Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних організацій в особі студентів Євсейченко І.В. та Діб'є Д.К., доповіді яких були англійською.

Моделювання було проведено в межах програми «Державне право зарубіжних країн» під керівництвом директора юридичного інституту к.ю.н., доцента Ю.М. Панфілової. Майбутні юристи максимально реалістично відтворили справжній виборчий процес в Україні на прикладі президентських виборів: дільнична виборча комісія (голова - Гой Д.О., заступник голови - Сергієнко Н.О., секретар - Шпаченко Д.О. та члени комісії - Страшнюк Д.В., Бублик Ю.В.), де кожен мав скористатися власним правом голосу і проголосувати за того чи іншого кандидата в Президенти України.