День юриста: вітання академічної спільноти
Юридичного інституту КиМУ й настанови майбутнім правникам

7 жовтня 2016 р. Юридичний інститут Київського міжнародного університету (директор – к.ю.н., доцент Панфілова Ю.М.) відсвяткував День юриста – свято, яке об'єднує людей, чиє життя підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», і традиційно відзначається в Україні 8 жовтня, починаючи з 1997 року.

Святкуванню передувала низка інститутських заходів, у яких взяли участь викладачі та студенти всіх курсів Юридичного інституту, а саме: засідання студентських наукових гуртків «Цивілістичні конструкції», «Актуальні проблеми міжнародного права», студентські дебати «Що значить бути патріотом України», «Вплив англійської мови на вивчення юридичних дисциплін», конкурс на кращу стінгазету серед академічних груп з нагоди Дня юриста.

Урочисту церемонію святкування Дня юриста, яка зібрала професорсько-викладацький склад і студентів у актовій залі КиМУ, відкрила проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор Т.В. Данченко. Тетяна Володимирівна від імені президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна привітала колектив інституту зі святом, побажала всім здоров'я, досягнень на професійній ниві та наголосила, звертаючись до студентів, майбутніх правознавців, на важливості обраних ними спеціальностей («право» та «міжнародне право»), насамперед тоді, коли відбувається процес розбудови України як правової держави, її інтеграції в міжнародну правову спільноту.

З нагоди свята та за вагомий внесок у підготовку кадрів юристів, юристів–міжнародників подяки від президента КиМУ отримали: д.ю.н., професор Суббот А.І., к.і.н., доценти Судак І.І., Ткаченко О.В., Сапарова А.О., Корнієнко Є.В., а також актив студентів кожного курсу інституту за активну участь у науковій і громадській діяльності, створення позитивного іміджу Юридичного інституту КиМУ. До побажань колегам і студентам з Днем юриста долучилися також доцент Панфілова Ю.М. (директор інституту), професор Суббот А.І. (завідувач кафедри публічно-правових дисциплін та доцент), Судак І.І. (заступник зав. кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства).

Під час святкового концерту студенти-юристи продемонстрували свої яскраві мистецькі таланти, у залі панувала дружня, творча атмосфера, яку вони створили разом з ведучими свята Магомедом Магдієвим та Амірою Ітауі. Веселий настрій, посмішки, аплодисменти викликали у присутніх танцювальні композиції у виконанні ансамблів першокурсників, кавказький, східний і латино-американський танці у виконанні Містера КиМУ-2016 Хачатряна Давида, Алєкперової Аіди, Петренко Крістіни, прекрасний голос Міс КиМУ-2016 Гончарук Дани.

Щиро вітаємо викладачів і студентів
Юридичного інституту зі святом – Днем юриста!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ