Засідання клубу "Ерудит" серед шкіл Деснянського району

8 лютого 2016 року, в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», за сприяння Управління освіти Деснянського району м. Києва (начальник управління – Постолюк Т.К.) відбулося засідання клубу «Ерудит». Захід проходив на базі СШ №251 ім. Хо Ши Міна (директор – Шульга Л.П.). В інтелектуально-творчому квесті взяли участь команди старшокласників шкіл №249, №251, №259, №263, №282, №307, №313 та гімназії «Троєщина».

Засідання клубу пройшло у формі квесту на тему «Моя майбутня школа». Серед учнів було проведено жеребкування, яким визначалися 3 команди. Учасники квесту мали змогу продемонструвати власні знання та здібності на станціях «Презентація команди», «Патріотична», «Географічно-туристична», «Мовно-мистецька», «Танцювальна», «Медіа-грамотність» та «Креативна», які підготували викладачі та студенти Київського міжнародного університету.

Проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., професор Рудаківська С.В. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ, ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року, можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції.

Квест виявився цікавим та захоплюючим для всіх учасників, адже на кожній станції панувала справжня інтелектуальна атмосфера, дух суперництва і дружби, інтерес до здобутків інших команд і радість від власних перемог. Кожна з команд нагородили дипломи за зайняте І, ІІ, ІІІ місце, yсі учасники гри отримали сертифікати, які дають пільги при вступі до КиМУ.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ