ЕКСКУРСІЙНИЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ III КУРСУ ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ТА II КУРСУ КОЛЕДЖУ КИМУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ПРАВОЗНАВСТВО" ДО БУДИНКУ УРЯДУ УКРАЇНИ

Будь-яке навчання обраній професії, і юридична не є винятком, стає повнішим і яскравішим, якщо студенти не лише опосередковано (через тексти законів і матеріали навчальної літератури) вивчають предмет, але і мають змогу візуалізувати наявні в них теоретичні знання – побачити і бути присутніми в організованому просторі, де здійснюється юридичні процедури.

У цьому навчальному році завдяки організаційним зусиллям заступника директора Коледжу КиМУ к.і.н. Судак І.І. та в.о. завідувача кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін Юридичного інституту к.ю.н. Сапарової А.О. студенти мали змогу відвідати одне з найважливіших і найзначиміших для організації і здійснення державної влади приміщень – Будинок уряду України.

Будучи одним з місць, де здійснюється державна влада, Будинок уряду України, окрім цього, уособлює і зберігає велику історію виконавчої влади, починаючи від кінця 30-х років ХХ століття. Екскурсійний візит відбувся 15 березня 2016 року. Упродовж трьох годин студенти слухали цікаву розповідь у Музей історії урядів України, продивилися документальний фільм, присвячений діяльності урядів України, починаючи з часів УНР. Після цього була надана можливість відвідати малий і великий зали засідань Кабінету Міністрів України, прес-центр КМУ, а також просто пройтися «коридорами влади», відчути атмосферу і побачити умови, у яких функціонує головний орган виконавчої влади в Україні.

За матеріалами
кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін Юридичного інституту

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУКиМУ КиМУ