Міжнародний фестиваль-конкурс у КиМУ
"ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ"

17 грудня 2016 року в Київському міжнародному університеті відбувся ІІ Міжнародний фестиваль "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ". Організатор заходу - Громадська організація «Арт-Креатив» (директор О. Стебельська, кандидат мистецтвознавства), за сприяння і підтримки Міністерства культури України, Київського міжнародного університету, Вишгородської райдержадміністрації, Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» та Акторської агенції «Гільдія кіноакторів».

Метою фестивалю-конкурсу є підтримка талановитих дітей і молоді, розширення міжкультурних зв’язків, донесення розуміння сутності любові як цінності для життя. Участь у Фестивалі взяли 150 учасників з м. Києва, Київської, Полтавської, Львівської, Донецької областей, а також закордонні учасники у хореографічних, вокальних та розмовних жанрах.

Виступи учасників фестивалю оцінювало повноважне журі у складі:

• Голова журі - Світлана Садовенко - заслужений діяч естрадного мистецтва України, члену Національної всеукраїнської музичної спілки;
  • Віра Синьоок - заслужена артистка України, провідний методист з хореографії відділу науково-методичної роботи;
  • Петро Андрійчук - заслужений працівник культури України, художній керівник, головний диригент народного ансамблю пісні й танцю України «Дарничанка»;
  • Оксана Петрикова - заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка;
  • Влада Литовченко - директор Вишгородського історико-культурного заповідника, к.і.н., доцент;
  • Олена Костіна - керівник музичної групи "Generation" та хореографічного колективу "Ластівка", громадський діяч, письменниця;
  • Світлана Рудаківська - проректор Київського міжнародного університету, к.філос.н., професор.

Конкурсні прослуховування, які проходили в Київському міжнародному університеті 17 грудня, продемонстрували високий рівень виконавської культури учасників, а гала-концерт і нагородження переможців дипломами й кубками відбулося 18 грудня в будинку культури "Енергетик" м. Вишгород. Після закінчення всі учасники мали можливість сфотографуватись із почесними членами журі, які в процесі спілкування обмінялися власним досвідом і дали поради молодим талантам.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ