Міжнародний фестиваль «Все починається з любові»
у стінах КиМУ

У межах Міжнародного культурно-мистецького проекту «Зірки, що засяють завтра» та Міжнародного Дня театру 26-27 березня 2016 року в Київському міжнародному університеті відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Все починається з любові», метою якого було виявлення та підтримка талановитої молоді, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, інтеграція українського мистецтва у світовий культурний простір.

Організатор - Громадська організація «Арт-Креатив» за сприяння Міністерства культури України (голова – Олена Стебельська; співорганізатор - Міжнародний фонд культурного співробітництва (президент – Влада Литовченко); за підтримки Київського міжнародного університету (президент - Хачатурян Х.В.) та Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» (президент – А. Павленко). Партнери заходу - Спілка кінематографістів України, Акторська агенція «Гільдія кіноакторів», Всеукраїнська студія творчих ідей «Creation Studio».

Участь у Фестивалі - конкурсі взяли понад 200 учасників, творчі колективи різних жанрів і напрямків (вокального, хорового, інструментального та хореографічного мистецтва) міст і областей України (Київ і Київська область, Чернігів, Одеса, Орджонікідзе Дніпропетровської області, Тернопільської області), Азербайджану, Палестини.

Виступи конкурсантів оцінювало журі, серед яких відомі діячі культури, а саме:
Світлана Садовенко – голова журі, заслужений діяч естрадного мистецтва України; Стефан Стебельський – музикант, заступник директора школи мистецтв; Гурбан Абасов – співак, народный артист України, директор культурного центру ім. М. Магомаєва (Азербайджан); Кирило Стеценко – заслужений артист України; Петро Андрійчук – заслужений працівник культури України, художній керівник народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка»; Оксана Петрикова – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв ім. Бориса Гринченка; Фіруза Тимофіїва – заслужений діяч мистецтв України; Світлана Рудаківська – проректор КиМУ, професор; Володимир Шпудейко – засновник школи джаз-степ дансу в Україні, викладач кафедри театрального мистецтва КиМУ; Світлана Порожна – режисер кіно і телебачення, член Національної спілки кінематографістів України, доцент кафедри кіно-, телемистецтва КиМУ.

Відкрився фестиваль вокально-хореографічною композицією «Через терни до зірок», яку представили студенти Київського міжнародного університету майстерні народного артиста України Льва Сомова, вітаннями від імені президента університету професора Хачатуряна Х.В., яке оголосила проректор, професор С.В. Рудаківська, директора Інституту телебачення, кіно і театру, засл. артистки України Н.О. Ільїної, комп’ютерної презентації про напрями підготовки та досягнення КиМУ. Аплодисментами учасники й гості фестивалю зустріли музичне вітання випускника Київського міжнародного університету Нормана Шелеста, нині відомого в Україні і за кордоном співака, автора і виконавця англомовного треку «Save the green», який став Гімном Всесвітнього Маршу боротьби зі зміною клімату у світі.

Гостями заходу стала Львівська дитяча кіностудія «Кадрики» зі своєю творчою телепрограмою, а також Visual Fusion — Український голографічний театр, який продемонстрував можливості найсучасніших технологій, завдяки яким предмети, природа, тварини оживають на сцені.

Журі високо оцінило виступи шкільних творчих колективів, відзначило поліпшення рівня виконавської культури, підвищення складності технічних елементів танцю. Переможці були нагороджені дипломами та кубками, мали можливість сфотографуватись із почесними гостями та членами журі. 60 учасників – переможці та лауреати – отримали дипломи Київського міжнародного університету в таких номінаціях, як «Художнє слово», «Вокал», «Хореографія».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУКиМУКиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУКиМУКиМУ КиМУ КиМУКиМУКиМУ