НАШІ В АНТАРКТИЦІ.
ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КиМУ З УКРАЇНСЬКИМИ ПОЛЯРНИКАМИ

14 листопада 2016 року в приміщенні МОН України відбулася зустріч з українськими дослідниками Антарктики, яка була приурочена до святкування науковою спільнотою Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку (організатор - ДУ Національний антарктичний науковий центр). У заході взяли участь студенти Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ спеціальностей «Туризм» та «Право» на чолі із завідувачем кафедри міжнародного туризму, д.е.н., професором Т.Г. Вяткіною та завідувачем кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін, к.ю.н., доцентом А.О. Сапаровою.

Метою зустрічі була популяризація наукових досліджень вітчизняних учених в Антарктиці. Директор ДУ Національного антарктичного наукового центру МОН України В.А. Литвинов зауважив, що переважна кількість слухацької аудиторії - молоді, перспективні люди, які вже завтра можуть стати провідними дослідниками Антарктики, і закликав усіх охочих взяти участь у конкурсах, які оголошує Антарктичний центр.

З доповідями та презентаціями виступили провідні вчені України, які вже впродовж двох десятиліть здійснюють дослідження навколишнього середовища Антарктики на всіх рівнях геосфер – від літосфери до геокосмосу з демонстрацією унікальних відео- та фотоматеріалів про дивовижну природу Антарктичного регіону, біорізномаїття його морських і наземних екосистем.

Головний інженер Національного антарктичного наукового центру, учасник XVII-XX українських антарктичних експедицій І.В. Мороз розповів про умови роботи, побуту та цікаві факти із життя полярників на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський».

Учасники зустрічі-семінару також мали нагоду ознайомитись із науково-популярними виданнями дослідників Антарктики, колекцією мінералів, деякими філателістичними матеріалами, а також з різноманітними фотознімками та малюнками дітей.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ