ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ КиМУ

Студентське самоврядування на європейських теренах не є новим феноменом, сягаючи своїм корінням ще часів виникнення перших середньовічних університетів. Уже тоді найздібніші студенти долучалися до виконання окремих адміністративних функцій в управлінні університетами. Недаремно університети вважаються своєрідною моделлю громадянського суспільства, є суттєвим чинником соціалізації молоді, зростання її політичної, правової культури.

Студентський парламент Київського міжнародного університету - це орган студентського самоврядування університету, який створюється за ініціативою студентів, метою якого є захист думки студентів, відстоювання їх прав та інтересів, реалізація права брати участь в управлінні університетом.

Тому вибори голови студентського парламенту КиМУ, які відбулися 23 грудня 2016 р., продемонстрували бажання студентів обрати головою парламенту студента, з яким можна буде реалізувати основну мету - зробити студентське життя цікавим, надати студентам можливість самореалізуватись, здобути знання, набути розуміння і досвід демократії.

Відповідно до Положення про вибори голова СтП обирається на основі загального, прямого виборчого права через таємне голосування. Усе, як під час справжніх виборів: програми кандидатів, агітація, скриньки для голосування. Віддати голос за кандидата можна тільки за умови наявності студентського квитка.

Кандидатами на обрання голови студентського парламенту Київського міжнародного університету були:

• Марусяк Роман - студент 1-го курсу спеціальності "комп'ютерні науки та інформаційні технології";
  • Хачатрян Давид - студент 1-го курсу спеціальності "право";
  • Чоботок Анастасія - студентка 2-го курсу спеціальності "театральне мистецтво".

Усі кандидати впевнені в собі, сміливі, активні, які вже зуміли реалізувати перші власні успішні проекти:

• Роман Марусяк має досвід адміністратора сервісного центру, успішно забезпечував обслуговування апаратури в Коледжі, де навчався до КиМУ;
  • Хачатрян Давид виділяється серед студентів почуттям гумору, відповідальністю, активною участю в народному ансамблі України "Айренік", упевнений, що зможе продовжити роботу СтП на гідному рівні;
  • Чоботок Анастасія має досвід роботи заступника голови учнівської ради свого рідного міста, активна, талановита, маючи вже досвід роботи, прагне залучити більшу кількість студентів до співпраці в комітетах парламенту.

Власні програми кандидати озвучили на зустрічі зі старостами навчальних груп Університету та Коледжу КиМУ (організатор - професор Данченко Т.В., проректор з навчально-виховної роботи), під час якої продемонстрували ораторські здібності, уміння тримати увагу аудиторії, дотепно і влучно відповідати на запитання слухачів.

Голосування тривало від 9:00 до 15:00 23 грудня 2016 р. і, за його результатами, перемогу здобула Чоботок Анастасія, яка набрала 44% голосів (Хачатрян Давид - 26%, Марусяк Роман - 18%, 12% - зіпсовані). Анастасію першими привітали професор Данченко Т.В., доцент Самойлов О.Ф. - голова студентського наукового товариства КиМУ, її опоненти.

Вітаємо Анастасію Чоботок з перемогою!
Бажаємо творчого натхнення та плідної роботи в системі
студентського самоврядування!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ