День відкритих дверей у КиМУ

24 вересня 2016 року в Київському міжнародному університеті відбувся День відкритих дверей – «Абітурієнт 2017» - знайомство з майбутньою студентською молоддю, метою якого було ознайомлення майбутніх вступників до Університету і Коледжу зі спеціальностями, за якими проводитиметься набір 2017 року. У заході взяли участь 350 учнів 11-х, 9-х класів і їхні батьки зі шкіл Києва, Дніпра, Житомирської та Київської областей (Макарів, Баришівка, Бишів, Боярка, Бориспіль, Бровари, Васильків).

Проректор з навчально-виховної роботи, заступник голови приймальної комісії, к.ю.н., професор Данченко Т.В. оголосила привітання гостям від імені президента університету професора Хачатуряна Х.В. і висловила впевненість у тому, що КиМУ - це реальний шлях до здійснення мрій молодої людини та її самореалізації. Представлена комп’ютерна презентація, виступи проректорів – професор Некряч А.І., д.політ.н.; професор Рудаківська С.В., к.філос.н.; керівників структурних підрозділів, серед них: Петренко Т.М. (Коледж КиМУ); Нагачевська О.О., к.філол.н. (Ін-т лінгвістики та психології); Кулієва Т.В., к.соц.ком. (Ін-т журналістики); Панфілова Ю.М., к.ю.н. (Юридичний ін.-т); Самойлов О.Ф., кont.і.н (Ін-т міжнародних відносин); Ільїна Н.О., заслужена артистка України (Ін-т телебачення, кіно і театру); Заєць С.В., к.е.н. (Економічний ф-т); Гудзенко А.В., д.фарм.н. (Медико-фармацевтичний ф-т); Суржанський С.К., д.мед.н.(Стоматологічний ф-т); Колосов В.М., к.т.н. (Ф-т будівництва та архітектури) - розкрили пріоритети КиМУ:
– двомовне навчання (робочі мови – українська, англійська);
– можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції;
– перемоги студентів КиМУ в національних міжнародних конкурсах.

Присутні отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування зі студентським активом перед початком заходу, з керівниками факультетів та інститутів при відвідуванні навчальних спеціалізованих кабінетів, лабораторій, лікувальної клініки, перегляду інформаційно-рекламних матеріалів, отримали відповіді на запитання, які хвилюють.

Аплодисментами майбутні студенти реагували на студентські вітання, які подарували їм студенти спеціальності «сценічне мистецтво», представивши музикальну композицію «Через терни до зірок» (майстерня народного артиста України Льва Сомова).

Після закінчення зустрічі 65 абітурієнтів стали слухачами підготовчого відділення, яке працюватиме від 1 жовтня 2016 року до 31 травня 2017 року і випускники якого матимуть пільги при вступі до КиМУ та Коледжу.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ