НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ - 2017 у КиМУ

Наближається свято, все частіше звучать вітання: «З Новим роком!» і в душі оживає казка, яка, хоч на мить, повертає кожного з нас в пору дитинства і юності, до тих дивних і неповторних хвилин щастя, яке ми вже колись відчували. Незважаючи на те, що Новий рік – одне з небагатьох свят, що об’єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують нині свої власні традиції зустрічі Нового року, але найдавніша традиція зустрічі Нового року, майже скрізь, пов’язана з розповсюдженим повір’ям:

“Як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш”.

27 грудня 2016 р. студенти дружньої студентської сім’ї Кимушників відчували саме такі почуття, поринувши в НОВОРІЧНУ ФЕЄРІЮ-2017.

Вітаючи студентів, викладачів і гостей з наступаючим Новим роком, президент Київського міжнародного університету професор Х.В. Хачатурян закликав дивитись у майбутнє з оптимізмом, всім побажав «…досягнень у 2017 році, здійснення всього того про що мрієте. Пам’ятаймо: від кожного з нас залежить чи справдяться наші сподівання! Щиро вірю – 2017 рік буде успішним для всіх нас!...»

I ось розпочинається дійство у виконанні танцювально-хореографічного колективу, професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) пропонує всім покликати Снігуроньку і Діда Мороза, адже як можна починати свято без них? До неї приєднуються з піснею Владислав Божок та Марина Левківська (студенти Коледжу КиМУ). Все спрацювало: з'явились Дід Мороз та Снігуронька (Влад Ус та Абрамян Анжела – студенти спеціальностей кіно,- телемистецтво і журналістика), звучать вітання та гарні побажання. Оплесками зустрічають присутні у актовій залі виступ майбутнього юриста Давида Хачатряна з друзями, членами народного колективу України «Айренік», танець ЧА-ЧА-ЧА у виконанні Влада Поводюка (спеціальність журналістика) з партнершею, східний танець, яким зачарувала всіх Марина Тесленко (спеціальність театральне мистецтво), прекрасних вокалісток Ірини Февчук (спеціальність кіно телемистецтво) з піснею «Човен», Аліни Ткачук (спеціальність журналістика) з піснею «Валянки» та Карини Лісової (студентка Коледжу КиМУ).

Протягом години у залі панував святковий настрій, усмішки, аплодисменти і прекрасні побажання:

Нехай ввечері і зрання всі збуваються бажання,
хай щастить всім вам в усьому- і великому, і малому!
Бажаємо щастя на віки, гарно всім навчатися,
щоби мрії знов і знов на Новий рік збувалися!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ